Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, vagy nem? AZ első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, vagy nem? AZ első randin nem engedtem a csókot!

Figyelt kérdés
Fél éve megismerkedtem a munkahelyemen egy férfival(31).Végre elhívott randizni,és a végén kért egy "jó-éjt" puszit.Úgy éreztem,én is szeretném,de nem tettem meg,hogy adok neki egy csókot,mert nem akarom,hogy azt gondolja,már az első randin bedőlök neki.Jól tettem?Vagy kicsit lazábbnak kéne lennem?Én ilyen vagyok...nem tudok már az első randikon ágynak dőlni,és smárolni össze-vissza.Elég nagy tartásom van,és félénk is vagyok.Jól tettem,hogy nem adtam neki?Vagy majd "jön" amikor érzem? 22/N

2013. ápr. 11. 00:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
22 évesen azért tudhatnád már, hogy nem ilyen piti kéretéssel kell megfogni a pasikat...
2013. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%

Ne is engedd. Ez kérlek komoly tstratégiai párbaj...

Itt a lényeg nem a spontaneitás hanem, hogy mindig takikázzál.


Amúgy mégis minek dőlsz be? Nem igazán értem. Kényszerből jársz emberekkel, hogy aztán rászedjenek majd egyszer?

2013. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van akkor talán értékelni fogja ezt a dolgot,csak nehogy félre értse
2013. ápr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Arató Gizi ***** válasza:

...attól függ,hiszen te sem vagy már tini ő meg még úgy sem,szerintem egy csók az simán beleférne, ha kívánod akkor csókold meg,ez még nem számít "bedőlésnek" persze vigyázni kell én is hasonló vagyok mint te, de én engedtem a csókot az elején így komoly kihívás volt, hogy ne essünk egymásnak az első randin, persze én észnél voltam de számomra pl a csók az nagyon fontos hogy jó legyen :) Jó ezt az elején kideríteni! Szorítok nektek! :)


22/L

2013. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

21L

2013. ápr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Christian Death ***** válasza:
jól tetted, komoly kapcsolatra tervezel nem dugopartnert keresel.
2013. ápr. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
majd ad neki a jó édes anyja helyetted aztán rád se néz többet te szívtelen veszedelem
2013. ápr. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Miért kell szidni szegény lányt?Miért baj az ha nem feküdt le a pasival már az első randin?
2013. ápr. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy nem lesz második randi.
2013. ápr. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Senki sem szidta, ti meg szánalmasok vagytok, hogy elmondom a véleményem (Egyetértek az elsővel) és lepontoztok -.-'
2013. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!