Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy a szeretethiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a szeretethiányom miatt engedtem neki?

Figyelt kérdés
Egy srác teljesen belém zúgott, szerelmes belém. Nemrég találkoztunk több mint egy hónapos levelezések után és annyira nem tudott ellenállni nekem, hogy rögtön elkezdett eléggé nyomulni. Hívott, hogy menjek oda hozzá, és kitárta a kezeit, mert meg akart ölelni. Persze előtte arc puszival és öleléssel üdvözölt, mikor meglátott. Aztán később odamentem hozzá és onnantól kezdve végig ölelgetett és meg akart csókolni. Én persze azt nem engedtem, pedig legbelül éreztem a vágyat, mégis ellenálltam. Nagyon zárkózott vagyok, szóval úgy ölelgetett, hogy én nem igazán viszonoztam, mintha egy bábut ölelt volna. De nekem nagyon jól esett, mert a családomban ez nem szokás, mi soha nem mutatjuk nyilvánosan ki a szeretetünket, nem öleljük meg egymást, nem érzelmeskedünk. Ezért esett nagyon jól, hogy így törődik velem a srác és ölelget. De úgy viszonyultam hozzá, mint egy baráthoz és nem éreztem többet mikor ölelgetett. Az a fura, hogy mégis belementem a végén a csókba, amit úgy éltem meg mintha egy számomra tetsző ideált képzeltem volna el közbe. Nem őt láttam magam előtt. Ez mind a szeretethiányom miatt lehetett? Hogy engedtem neki ezeket, pedig nagyon zárkózott típus vagyok? Pedig a csókot is csak keverésnek fogtam fel. nekem nem igazán jelentett semmit. Jó érzés volt, de ennyi. Ő viszont tuti bátorításnak vette amiket engedtem.
2013. ápr. 10. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha szexnél valaki mást képzelnél oda.
2013. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

De nem biztos. A vágy más miatt is előtörhetett. Nem vagyok szakember és kevés az infó is.

Viszont ami megtörtént, megtörtént, inkább az a kérdés, hogyan kezeled a szituáció következményét.

2013. ápr. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Aladárkiss ***** válasza:
Nem! Egyszerűen elindított egy játékot amibe bele mentél. De ha nem komoly a dolog, akkor addig koptasd még tudod,mert ha sokáig játszol lovat pakolsz alá és ha hirtelen kihúzod az neki fájni fog. Aztán jön majd a sírás rívás nem tud nélküled élni, meg a folyamatos zaklatás telefon, face stb,. A végén te fogsz megbolondulni a beteges szeretetének az erőltetésébe.
2013. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!