Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korábban nem engedtem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban nem engedtem neki, amikor hajtott rám, bizonyos okokból, de nagyon megbántam, mit tegyek? Lehet egyáltalán esélyem vagy véglegesen elszúrtam?!

Figyelt kérdés

Azért sajnos a dolgok nem egyszerűek annyira.. lényeg, hogy ezzel az illetővel (legyen X) egy kertipartyn ismerkedtem meg, amit egy másik illető (legyen Y) rendezett. X és Y nagyon jó haverok.

Y-t fél éve ismertem meg, és egyből megtetszett. Ezt ő is megtudta, és nem voltam számára érdektelen, de mivel nem ismertük egymást elkezdtünk msn-en beszélgetni. Úgy két hete elmentem a partyra azzal a szándékkal, hogy közelebb kerülök hozzá.


Ámde X közbelépett. Nagyon jól eldumáltunk és röhögtünk. Amikor sötétedett, és hátul volt dolgom a kertben, elkísért, és kézen fogva mentünk. A kert végében átölelt szorosan, és meg akart csókolni (nekem eléggé erőteljesen úgy tűnt), de nem engedtem neki, pontosan Y miatt, nem akartam keverni már megint. Mikor visszamentünk a többiekhez, a kezemet továbbra sem engedte el, és mellém is ült, táncolni is hívott, de nem akartam menni. Nem akartam, hogy bármi is történjen köztünk egyelőre, amit mindmáig nem értek, hiszen ez a srác is nagyon helyes és az esetem. Ezután nem igazán vettem tudomást róla, majd ő átült máshova és utána nem is beszélgettünk. (ami érthető tekintve a viselkedésemet)


Most, a buli után kiderült, hogy a többiek amikor említették a nevemet, nem tudta, hogy ki vagyok -.-" Szerintem csak megsértődött, de megértem miért.. szóval facebookon bejelöltem, vissza is igazolt.

Arra gondoltam, hogy az iwiwet ugyan nem használom, de csinálok egy-két igazán jó képet, felteszem iwiwre és ott is bejelölöm, és megvárom, hátha felvesz msn-re.. ha nem, akkor felvegyem én? Próbáljam meg tisztázni vele és bocsánatot kérni, beszélgetni vele?!


Egyik este villámcsapásként ért a felismerés, hogy mekkora idióta vagyok, várok Y-ra, hátha netalántán történik valami, ahelyett, hogy megragadtam volna a lehetőségemet :/ Ahogy ránézek X-re, a képeire, csak az jut eszembe, hogy hogy a francba lehettem ekkora barom ?! Pedig tényleg úgy tűnt, mint aki akar valamit, és nem csak egy bulin keverést... mit tegyek? :(


én: egy hülye 17/L

X: 18/F

Y: 17/F


2010. júl. 31. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

kedvem sincs elolvasni ezér az x y dolog miatt.

most mér ugyse tudja senki hogy tevagy .

na mind1 nem fogom elolvasni

sztem máse fogja

2010. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja aha jólvan. Kösz.
2010. júl. 31. 00:48
 3/7 DarkTemplar ***** válasza:
Szerintem hajts rá. nyugodtan vedd fel te msn-re, szexis képek, stb. Biztos, hogy tetszel neki ez nem kérdés. Hogy miért nem emlékezett a nevedre? Lehet, hogy nem direkt... belefér, gondolom volt pia és más lánynak is udvarolt. Ha meg besértődött, akkor nyert ügyed van mert csak tudatnod kell vele, hogy neked Ő kell. Veled töltött sok időt, úgyhogy ha msn-ezel vele már csak meg kell várnod, hogy elhívjon találkozni. Ja és Y- t azért én még átgondolnám, de ha eddig nem hajtott rád akkor akkor is barátok maradtok ha x-szel összejössz. És mivel féléve ismered y-t ezért ha nem úgy alakul x szel ahogy a nagy könyvben meg van írva, akkor ott van a másik. Úgyhogy azt javaslomgőzerővel hajts az x-re és y mint barátod szigorúan tartsd számon. ( Márha nem vagy felvilágosult, és nem akarod kipróbálni a szexet hármasban. Én pl biztos megpróbálnám összehozni.).
2010. júl. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DarkTemplar ***** válasza:
Ja és ez a senki nem fogja elolvasni.... Menjél a napisz.rra írogatni, nem kell idepofátlankodni, te sötét állat!
2010. júl. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocs hogy segítséget kértem és hosszúra sikerült, tényleg most aztán beledöglesz.

Hülye p.öcs :)

2010. aug. 1. 01:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez az elsőnek szólt :S
2010. aug. 1. 01:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm!!! :)
2010. aug. 1. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!