Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, vagy nem? AZ első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, vagy nem? AZ első randin nem engedtem a csókot!

Figyelt kérdés
Fél éve megismerkedtem a munkahelyemen egy férfival(31).Végre elhívott randizni,és a végén kért egy "jó-éjt" puszit.Úgy éreztem,én is szeretném,de nem tettem meg,hogy adok neki egy csókot,mert nem akarom,hogy azt gondolja,már az első randin bedőlök neki.Jól tettem?Vagy kicsit lazábbnak kéne lennem?Én ilyen vagyok...nem tudok már az első randikon ágynak dőlni,és smárolni össze-vissza.Elég nagy tartásom van,és félénk is vagyok.Jól tettem,hogy nem adtam neki?Vagy majd "jön" amikor érzem? 22/N

2013. ápr. 11. 00:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
11%

Ja még annyit, hogy ne ide jöjjön már dicséreteket kérni, hogy ő mennyire erkölcsös jókislány azért mert még a csókot se engedte meg...Mondja el az apukájának, hátha az megdicsérgeti.

21L

2013. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem dícséretet vár hanem véleményt.Tudom hogy velem van a baj de én az ilyen nőket jobban tudom tisztelni mint az olyanokat akik már az első randin lefeküdnek a pasival.Ha az a férfi emiatt nem fog foglalkozni vele akkor jobb is,majd egy normális férfi talán értékelni fogja a csajt az erkölcse miatt.Szerintem meg az a szánalmas hogy mindenki ilyen negatív hangnemben ír kommentet csak azért mert a csaj nem egy r*banc,hát gratulálok
2013. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
25%
Ja, mert ha csókolózik akkor már ribanc lenne ?-.-' Vagy ha ne adj isten le is fekszik vele, hát akkor már igazo kva igaz? Ne haragudj, de én a személyem miatt szeretném ha a pasi tisztelne és nem pedig az "erkölcseim" miatt...Az erkölcs nem más mint megjátszás..Ha kívánom akkor lefekszem vele és ha emiatt ribancnak néz akkor mehet a francba nekem érett pasi kell aki azt szereti ha egy nő tudja mit akar. Én nem taktikázom, játszadozom hanem élvezek.
2013. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Ja, mert ha csókolózik akkor már ribanc lenne ?"


Ilyenről szó se volt.Azért írtam azt mert már lassan az számít gáznak aki nem r*banc (Vagy lehet mát most is gáz?)


"Vagy ha ne adj isten le is fekszik vele, hát akkor már igazo kva igaz?"


Eléggé nagy a valószínűsége hogy igen


"Ne haragudj, de én a személyem miatt szeretném ha a pasi tisztelne és nem pedig az "erkölcseim" miatt"


Tehát te azzal akarod elnyerni a pasi tiszteletét hogy már az első randin lefekszel vele?Vagy ez most hogy jön ide?


"Az erkölcs nem más mint megjátszás"


Nem mindenkinél.Például én is erkölcsös vagyok de nem megjátszásból.Erkölcsből nem megyek prostihoz pedig rengeteg gyönyörű lányt lehet találni az interneten,de én úgy vagyok vele hogy velem ne szexeljen senki se kényszerből


"a kívánom akkor lefekszem vele és ha emiatt ribancnak néz akkor mehet a francba"


Már nem azért de szerintem ez eléggé gáz még így férfiként is.Egyéjszakás kapcsolatoknál oké.De komoly kapcsolat kialakításáról van szó.Azért nem árt ha előtte megismeri egymást a két fél.Egy nőnek legyen már azért legalább egy minimális tartása és ne adja be a derekát már rögtön az első randin.Nem azt mondom hogy hónapokig húzza a dolgot de azért az első randin se kéne egyből lefeküdni.Bár az lenne az igazi ha a nő hónapokig megváratná a pasit és ha nem nyafog emiatt a csávó akkor valószínűsíthető hogy tényleg szereti a nőt és nem csak a szex miatt van vele.A kérdező szúrópróbája is jó mert sokan el se mennének a második randira így kitudja szűrni a selejteket akik csak arra használják a nőket hogy legyen mibe verni.Még a szexkapcsolatok előtt is ismerkednek az emberek,nem csapnak bele egyből a levesbe


"nekem érett pasi kell aki azt szereti ha egy nő tudja mit akar"


Ez nem érettség kérdése,nem tudom ez hogy jön ide


"Én nem taktikázom, játszadozom hanem élvezek"


Jól van ez te vagy,de akkor te is fogadd el azt a tényt hogy nem csak könnyűvérű csajok léteznek ezen a Földön

2013. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Vagy ha ne adj isten le is fekszik vele, hát akkor már igazo kva igaz?"


Eléggé nagy a valószínűsége hogy igen


Itt leírtad magad, nem is olvastam tovább. szevasz.

2013. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
53%

Magadra ismertél?


Azt írtam hogy eléggé nagy a valószínűsége,nem pedig azt hogy de igen az a nő csakis egy r*banc lehet.Tehát van esély rá hogy nem r*banc abban az esetben ha hűséges,nem tudom mit kell ezen felkapni a vizet

2013. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
azért mert semmi összefüggés nincs a hűség és aközött, hogy milyen hamar fekszik le a pasival az ember lánya -.-' vagy netán reprezentatív felmérést készítettél?...-.-'
2013. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szerintem van összefüggés


A r*bancokra az jellemző hogy fűvel-fával lefekszenek,nyilvánvalóan nekik még randi se kell ahhoz hogy lefeküdjenek egy pasival mivel vadidegenekkel is szexelnek.Rájuk egyáltalán nem lehet mondani hogy hűségesek mivel r*bancok


De vannak olyanok is akik nem r*bancok mégis lefeküdnek már az első randin a pasival,de ők hűségesek maradnak.Azonban ez igen ritkán fordul elő


Szóval e két csoport közül valamilyen oknál fogva te az első csoportot vetted magadra,nem értem hogy miért?

2013. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Óóó...nemlehet, hogy talán azért mert NEM egyezik a véleményünk a ribanc definícióját illetően ???
2013. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
És nem vettem magamra, csak kissé feminista vagyok és baromira pipás tudok lenni arra, hogy leribancoznak egy nőt azért mert olyan rettentően bűnös dolgot tesz, hogy lefekszik egy pasival akit alig ismer. Nehogymár -.-'....
2013. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!