Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találjak így egy társat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak így egy társat?

Figyelt kérdés
Az ismerkedésben gátol, hogy csendes, otthonülős vagyok. Ha interneten ismerkedek, akkor szokták mondani, jól nézek ki, sokan szerintem túlzottan is dicsérnek, ahhoz képest, amilyennek én látom magam. Ha egy-egy ilyen ismeretség után találkozunk is, kapcsolatot vagy legalább szexet akarnak a férfiak. Kellemes társaság vagyok. Viszont személyesen egyáltalán nem megy az ismerkedés. Nem járok el szórakozóhelyekre, és ha valaki megszólít is, eleinte nagyon zárkózott vagyok, amíg meg nem ismerem jobban, csak erre személyesen kevés a lehetőség, gyorsan lekopnak. Nem szoktam odamenni férfiakhoz ismerkedés céljából, engem meg nem szólítanak meg. Nem is szeretnék kezdeményezni. Változtassak a felfogásomon?
2013. márc. 18. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Valamit érts meg! Ha sehol nem vagy jelen, akkor nincs hol és kivel ismerkedned.

Még régen is tartottak bálokat, ahol a fiatalok tudtak ismerkedni. Akkor sem volt könnyebb, mint most.

Ehhez nem kell minden hétvégén diszkóba menned, de azért ki kéne mozdulni otthonról valamilyen rendezvényre, vagy egyszerűen csak nyáron a strandra...:)

2013. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Te írtad le zárkózott vagy, ez baj, mert a beszélgetésben nagy gond, rövid mondatokat használsz jó esetben, de inkább 1 -2 szavasak a válaszaid, ez nem jó

így nehéz Veled ismerkedni, ezen kell változtatnod N

2013. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Volt mar kapcsolatod?

Csinald megint ugy.

2013. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Aladárkiss ***** válasza:
Nem baj az ha ilyen vagy. Ha viszont esetleg valaki közeledik feléd mindenképpen adj neki jelet, hogy neked is szimpatikus, mert ha nincs vissza válasz mondjuk vissza mosolyogsz rá vagy ilyesmi akkor azt úgy veszik, hogy neked nem jön be és ezért áll tovább. Vagy a másik eset mikor nem veszed észre a jeleket és ezért gondolod azt, hogy nem szólítanának meg. Kezdetnek próbáld meg azt, hogy ha esetleg tetszik neked egy fiú, próbáld meg vele a szemkontaktot felvenni ha ez megvan, adj egyértelmű jelet neki, hogy tetszik. Ha nem parás a gyerek akkor oda fog menni hozzád. Utána elvileg el kell indulni a párbeszédnek a helyzetöl függően és itt próbálj meg olyan kérdéseket feltenni ami érdekel téged és ezáltal többet is megtudhatsz róla.
2013. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!