Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találjak így egy társat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak így egy társat?

Figyelt kérdés
Az ismerkedésben gátol, hogy csendes, otthonülős vagyok. Ha interneten ismerkedek, akkor szokták mondani, jól nézek ki, sokan szerintem túlzottan is dicsérnek, ahhoz képest, amilyennek én látom magam. Ha egy-egy ilyen ismeretség után találkozunk is, kapcsolatot vagy legalább szexet akarnak a férfiak. Kellemes társaság vagyok. Viszont személyesen egyáltalán nem megy az ismerkedés. Nem járok el szórakozóhelyekre, és ha valaki megszólít is, eleinte nagyon zárkózott vagyok, amíg meg nem ismerem jobban, csak erre személyesen kevés a lehetőség, gyorsan lekopnak. Nem szoktam odamenni férfiakhoz ismerkedés céljából, engem meg nem szólítanak meg. Nem is szeretnék kezdeményezni. Változtassak a felfogásomon?
2013. márc. 18. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megtudhatjuk a korotokat?
2013. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miert baj az, hogy kapcsolatot akarnak toled a ferfiak?

Te mit szeretnel? A tars, de nem kapcsolat, az a kutya, nem egy masik ember.

2013. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nem találtam olyan férfit, aki nekem igazán megfelelt volna.
2013. márc. 18. 10:37
 4/14 A kérdező kommentje:
27
2013. márc. 18. 10:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem már bejössz :)
2013. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor tovabb kell keresni, ilyen egyszeru.

Gondolom naponta vannak uj jelentkezok, tudsz valogatni.

Ha az adatlapodat is szemelyre szabod, leirod, hogy milyen vagy, es kit keresel, nem csak a csinos pofiddal akarod eladni magad, akkor nagyobb az eselye, hogy az igenyeidnek megfelelot talalsz.

2013. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Társkeresőt már nem használok, amikor használtam sem volt kint fényképem sosem, hanem később cseréltünk csak. Személyesen szeretnék ismerkedni, ez nem megy.
2013. márc. 18. 10:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó helyen jársz, itt kapni fogsz elég privátot, amiből majd tudsz válogatni!
2013. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én is hasonló természetű vagyok mint te annyi különbséggel hogy néha én azért elszoktam járni bulizni! én is 27vagyok és valamiért én sem tudok ismerkedni! mindig csak hülyéket fogok ki.. a legtöbb srác csak arra megy sajnos...
2013. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egy privátot kaptam, és arra sem válaszoltam. Kaphatnék arra vonatkozó útmutatást, hogyan ismerkedjek személyesen? Mit várnak a férfiak?
2013. márc. 18. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!