Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem talal tarsat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talal tarsat egy 44eves atlagos no?

Figyelt kérdés
Nem nagyok az elvarasai sem
2013. febr. 17. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom görcsösen akarja, attól minden életkorban menekülnek az emberek.
2013. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is a görcsös akarásra tippelek. Nekem fiatalon nem jött össze, minden pasi menekült előlem, pedig utólag visszanézve a képeket, csinos voltam... bár én erről nem tudtam, azt hittem ronda és kövér vagyok és azért nem kellek senkinek. Ma már tudom, hogy ijesztő voltam.

Akkor jöttem össze a párommal, amikor úgy döntöttem, hogy szingli leszek és ezt halál komolyan is gondoltam.

2013. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert görcsöl. Én is míg tudatosan kerestem a megfelelő lányt, addig nem akadtam rá. Mikor úgy döntöttem, hogy na akkor most egy darabig nem keresek kapcsolatot és egyik nap csak úgy kíváncsiságból átfutottam egy társkereső oldalt, rátaláltam arra a lányra, akit nem akarok soha elveszíteni. Így megy ez...
2013. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az átlagos, az ma azt jelenti, hogy 44 éves korára elhagyta magát külsőre. Plusz ki tudja még milyen "ijesztő" tényezők vannak... Ismerni is kellene egy kicsit, no meg egy fénykép sem ártana, a válaszhoz!
2013. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a fiatalságé a világ,detto én 37- évesen nem is gondolkoznék ilyesmin mert mi már öregszünk,és azzal kellene beérni ami jut,nem lehet annyira válogatni mint pl.15 évvel korábban.Lehetsz igényes,ápolt de a korod sajnos annyi marad igy is úgy is.Nem gonoszságból irtam,a te korosztályodban is talállhatsz,nem mondom,hogy nem de az hogy 100%-ig megfeleljen,ritka mint a fehérholló.
2013. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól mondja az #5-ös, szeretem...
2013. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem gorcsosen akarom ...de vagyok egy tarsra

a koromhoz kepest fiatalosan nezek ki

es nem akarom hogy100%megfeleljen

csak jol erezni akarom vele magam

2013. febr. 17. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos van valami, ami elijeszti őket...
2013. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!