Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok lány (tiszt. Kiv. ) miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány (tiszt. Kiv. ) miért hiszi azt, hogy majd értük a bunkó beképzelt fiúk megváltoznak?

Figyelt kérdés

Környezetembe 3 ilyen is volt.

Jómagam is lány vagyok, de nem értem. Legjobb barátnőm is elutasította a kedves törődőt, inkább ment a bunkó beképzelthez, mert az "kihívás". Nem tudta megváltoztatni, mert nem is akart a fiú megváltozni, semmibe vette a lányt, alázta stb.


Rokonéknál is van ilyen, csak idősebb kiadásba...a nő 25 éves, és most jött rá, hogy a bunkó beképzelt nagyképű pasikból se kedves ember, se rendes családapa nem lesz.


És még sorolhatnám.


Lány létemre nem bírom felfogni, hogy rengetegen (nem mindenki!) miért nem látnak kicsit előrébb az orruknál....

Vagy ezzel a véleménnyel csak én vagyok így?

Mert például én nem bírnám ki, ha valaki engem lealázna, megalázna stb, csak azért, mert ő nekem "kihívást" jelent...


2013. márc. 17. 14:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%

"Nem vagyok fiú.:)"


tudod ezt nagyon nehéz elhinni, mert a lányok többsége nem ismeri önmagát, és nem bírja a kritikát. főleg nem kritizálja a saját fajtáját.

szóval te vagy valami hormonzavaros lány vagy, vagy egy kamuzós srác. inkább az utóbbira tippelek, mert értelmes lányt szinte lehetetlen találni. ha találok is ilyeneket, rendszerint fiús jelleműek.


"Pedig ez kamu szagu. A lanyoknak nem viszi annyira az agyuk, hogy rajojjenek ezekre. Es mivel osztonlenyek vagytok, a legalapabb cseleket eszitek meg..."


az az igazság, hogy még az értelmesebb lányok is megeszik ezeket a trükköket, és fogalmuk sincs miért habarodtak bele a jóképű bunkósrácba. aki meg szeret manipulálni, úgy játszik velük, mint macska a döglött egérrel.

2013. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

1. Nem kamu.

2. Azért a lányok közül is vannak olyanok, akik nem hülyék, de ez a "kihívásos" dolog a ribikre vagy a plázacicákra jellemző...


Tényleg lány vagyok, csak nem értem, hogy egyeseknek ez miért jön be, mert szerintem nagyon sz*r lehet az, ha valakit megaláznak....

2013. márc. 22. 08:44
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azért a lányok közül is vannak olyanok, akik nem hülyék, de ez a "kihívásos" dolog a ribikre vagy a plázacicákra jellemző... "


hát őszintén nem sok nővel találkoztam, aki tisztában volt a saját ízlésével meg tudta volna uralni az érzéseit.

a lányok többsége biztosan ilyen, mert ha nem így lenne, akkor nem nyavalyogna itt naponta 5-6 20 feletti szűz srác, hogy mindig kikosarazzák. jópár ilyen esetet ismerek. sőt, olyat is, amiben a bunkó pasiért hagyta ott a lány a kedvesebbet.

2013. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!