Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok lány (tiszt. Kiv. ) miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány (tiszt. Kiv. ) miért hiszi azt, hogy majd értük a bunkó beképzelt fiúk megváltoznak?

Figyelt kérdés

Környezetembe 3 ilyen is volt.

Jómagam is lány vagyok, de nem értem. Legjobb barátnőm is elutasította a kedves törődőt, inkább ment a bunkó beképzelthez, mert az "kihívás". Nem tudta megváltoztatni, mert nem is akart a fiú megváltozni, semmibe vette a lányt, alázta stb.


Rokonéknál is van ilyen, csak idősebb kiadásba...a nő 25 éves, és most jött rá, hogy a bunkó beképzelt nagyképű pasikból se kedves ember, se rendes családapa nem lesz.


És még sorolhatnám.


Lány létemre nem bírom felfogni, hogy rengetegen (nem mindenki!) miért nem látnak kicsit előrébb az orruknál....

Vagy ezzel a véleménnyel csak én vagyok így?

Mert például én nem bírnám ki, ha valaki engem lealázna, megalázna stb, csak azért, mert ő nekem "kihívást" jelent...


2013. márc. 17. 14:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Mert sok volt a tündérmese.
2013. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szerintem abszolúte h*lyeség erre építeni egy kapcsolatot, hogy "majd én megváltoztatom, értem úgyis megváltozik", amikor dehogyis...
2013. márc. 17. 14:19
 3/23 fospuska ***** válasza:
64%
mert a nagyra vágyás győz a józan ész felett.
2013. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

Izgatja őket ha kib*szik velük a pali, ettől érzik őket férfiasnak.

De már alapból ez a gondolkodásuk hülyeség. Ha megakarja változtatni a parasztot egy rendes fickóvá, akkor miért nem alapból egy rendessel jön össze? o.O

2013. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát ezaz....mert sok ilyen észkombájnnak a rendesek "unalmasak".
2013. márc. 17. 14:22
 6/23 anonim ***** válasza:
Okoskodhatnék, de csak a modern közhelyekkel tudnék jönni, mint pl hogy minden a média miatt van, ott sugallják azt hogy csak a Rambó a férfi meg ilyenek. De szerintem erre semmilyen értelmes, logikus magyarázat nincs rá, egyszerűen csak gyökerek.
2013. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%

Én is olyan lány vagyok, akit leírtál, a kicsit bunkóbb pasikra bukok. Mégpedig azért, mert én akárhány bunkó pasast ismertem meg eddig és lettünk jó kapcsolatban, mindegyikről kiderült, h miért is olyan amilyen, és onnantól kezdve teljesen máshogy láttam. És mivel megnyílt előttem az adott pasi, ezek után ő is másképp kezelt engem.

Én imádom azt, ha mindenki úgy ismer egy srácot, hogy hú de jó pasi, de jól néz ki, viszont mennyire bunkó és mindenkinek beszól, és aki kb mindenkivel ilyen, KIVÉVE velem:)

Ez az én tapasztalatom és véleményem, le lehet pontozni ezért, vagy lehet mondani rám, h egy rózsaszín álomvilágban élek, vagyéppen azt, h nem látok előrébb az orromnál. Ez van, különösebben nem érdekel, mert én akkor is úgy gondolom, h egy pasi sem azért lett bunkó, mert olyan kedve volt, hanem azért mert van vmi háttere. Nekem is van "sötét" múltam, csak én inkább még mosolygósabb lettem ettől, pedig ugyanúgy én is léphettem volna arra az útra, h bunkó leszek..

2013. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8# Tényleg álomvilágban élsz, gondolod, hogy az a bunkóparaszt az mindvégig kedves marad veled? Mindenki aki összejött egy ilyennel, a vége mindig az lett, hogy vagy megcsalta vagy egy idő után előjött az igazi éne és panaszkodik a csaj, hogy miért lett hirtelen olyan bunkó vele a pasija..
2013. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

#9es válaszoló (8#as vagyok)


Amit leírtam, tapasztalatból írtam le. Eddig egy alkalommal volt olyan, h azért szakítottunk, mert nagyképű és beképzelt volt a srác. Többi esetben inkább csak azért, mert kihűlt a láng, rájöttünk mégsem illünk annyira egymáshoz stb. Az az egy kivételével egyikükről sem derült ki, hogy mégis egy paraszt s*ggfej, és csak megjátszotta magát, hogy milyen aranyos és kedves.

2013. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha megpróbálnád egy normálissal? Hátha nem kéne a sokadik paraszttal is összejönnöd...
2013. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!