Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék barátnőt szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Igazából szerintem velem nincs baj. 17 éves vagyok most, 180 centi magas 70 kiló. Az arcom nem csúnya és divathoz van stílusom. Nagyjából bármelyik társaságban eltudok vegyülni. Sokat poénkodom és mindenkivel jófej vagyok. Magabiztos vagyok (bár régebben sokáig zárkózott voltam). A lényeg, rengeteg lány barátom van. De barátnőm még egyse volt. Ezt már én magam is cikinek érzem, és amúgy is szeretnék közeledni egy csajhoz de nemtudom hogyan. Hogyan tudnék barátnőt szerezni? Hogyan közeledjek? Mit csináljak? (kérem senki ne poénkodjon a kérdésemmel mert tényleg nagyon szeretném,hogy összejöjjön) ui: azért nem kérdezem meg a lány barátaimat,hogy tudnának e nekem szerezni valakit mert az nekem ciki (kérdezték már, de csak olyan módon hogy: naaaaa segítsünk? ha értitek hogy értem).

2013. márc. 17. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van olyan csaj aki tetszik neked akkor menj oda beszélgess vele, és ha hajlik arra hogy beszélgessetek hívd el valahova.
2013. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy alakítsam úgy a beszélgetést,hogy lejöjjön neki a beszélgetésből,hogy akarok tőle valamit?
2013. márc. 17. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt már tudjuk hogy nem vagy helyes mert akkor maguktól jönnének a csajok


Oké,még nincs minden elveszve.Egy csajhoz se mentél oda,tehát növessz farkat és nyomulj,de ne a jó csajokra mert pénz nélkül neked esélytelen őket felszedni


Az meg hogy milyen módszerrel csajozz szituáció függő.Legyél bátor,szólítsd meg,mégis milyen tanácsot vársz erre?Magadtól kell rájönnöd hogy hogyan kell csajozni

2013. márc. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat!
2013. márc. 17. 00:30
 5/5 anonim ***** válasza:

#2


Ennyire nem kell azért sietni.A végén elkéred a számát és kész,esetleg kérdezősködöl róla így lejön neki hogy te bizony többet szeretnél a sakkozásnál

2013. márc. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!