Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok lány (tiszt. Kiv. ) miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány (tiszt. Kiv. ) miért hiszi azt, hogy majd értük a bunkó beképzelt fiúk megváltoznak?

Figyelt kérdés

Környezetembe 3 ilyen is volt.

Jómagam is lány vagyok, de nem értem. Legjobb barátnőm is elutasította a kedves törődőt, inkább ment a bunkó beképzelthez, mert az "kihívás". Nem tudta megváltoztatni, mert nem is akart a fiú megváltozni, semmibe vette a lányt, alázta stb.


Rokonéknál is van ilyen, csak idősebb kiadásba...a nő 25 éves, és most jött rá, hogy a bunkó beképzelt nagyképű pasikból se kedves ember, se rendes családapa nem lesz.


És még sorolhatnám.


Lány létemre nem bírom felfogni, hogy rengetegen (nem mindenki!) miért nem látnak kicsit előrébb az orruknál....

Vagy ezzel a véleménnyel csak én vagyok így?

Mert például én nem bírnám ki, ha valaki engem lealázna, megalázna stb, csak azért, mert ő nekem "kihívást" jelent...


2013. márc. 17. 14:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

8#as vagyok.

Boldog párkapcsolatban élek egy "bunkóval". Nekem ezek a pasik jönnek be, az ilyen típusra gerjedek. Nekem tökéletesen jó így, boldog vagyok az életemmel, a vadságot és a kiszámíthatatlanságot szeretem, én is ilyen vagyok. "Normális" pasi mellett szét unnám az agyamat, már kipróbáltam. Amúgy meg nem kértem senkitől sem párkapcsolati tanácsokat, mint mondtam, őszinté és szívből mondhatom, hogy boldog vagyok.

2013. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha meg nem bunkó akkor viszont nem a bunkókat szereted, hanem a rendeseket.
2013. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egyszerű: A lányok olyan rosszfiút akarnak, aki csak a kedvükért jó, a fiúk meg olyan jókislányt akarnak, aki csak a kedvükért rossz.
2013. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%

Ez a 84%-s szűz kiscsaj még. Nem kell hinni neki.


Rájöttek hogy nem illenek össze. Mert a pasi bunkó, a csaj meg nem, csak ostoba. Ezért nem illenek össze. Unalmasak a rendesek? Hát ezeknél a vagány, kiszámíthatatlan csajoknál unalmasabb nincs. Nem lehet rájuk tervezni hosszú távon. Csak arra valóak, hogy rövid ideig k*féljük őket és kész. Szórakozásnak jók az ilyen "én a rossz pasikat szeretem, mert a jók unalmasak" csajok.

2013. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%
hát aki Valóvilágon nő fel és nem Pokemonon stb, az ne is csodálkozzon hogy ilyen gedva ízlése lesz :D
2013. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 ivilicious ***** válasza:

mert hülye pcsák. majd megél 1 nagyon hülye bunkót, velem is így volt,azóta soha többet, csak egy kedves,normális,nyugodt...!

ha meg utána is belemennek, így jártak,és pedig sok ilyen van.

2013. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mert nem értik a dolog lényegét. Egy kapcsolatért kölcsönösen küzdeni kell,nincs olyan,hogy a másikat csicskáztatjuk. Kompromisszumot kell kötni mindkettőjüknek. A srác picit visszavesz,a maradékot meg a lány elnézi neki,és azzal együtt szereti. Ha meg mindenképp teljesen mássá akarja megváltoztatni,mi a fenének jár vele,ha az igazi énje nem tetszik? Ez már a felszínesség határa nekem...

16/L

2013. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ne általánosíts, nem mindenki ilyen! mindenkiben meg kell látni a szépet. ez csak pont a negatív kivétel!4!! rossz tapasztalataid vannak!44!! nem ismersz, ne ítélj el!! nem voltál még elég nővel, búzi vagy és sose lesz nőd!!4!! vagyis izé...


most hogy bedobtuk a fontosabb közhelyeket, egy kis szürkeállomány.

a nők nagy része hiú, és arra épít, hogy körülötte forog a világ. tehát amikor a tahókkal jön ösze, akkor:

1.primitív ösztönei irányítják a "határozott" férfi felé

2.önmagának akar bizonyítani

3.úgy általában hülye és minden baromságban képes reménykedni


nem tudom mi történt veled, de te parajelenség vagy, hogy nő létedre észreveszed. szeretsz sakkozni?

sportolsz valamit?


"Hát ezaz....mert sok ilyen észkombájnnak a rendesek "unalmasak"."


szerintem meg kamu és srác vagy :D


"Egyszerű: A lányok olyan rosszfiút akarnak, aki csak a kedvükért jó, a fiúk meg olyan jókislányt akarnak, aki csak a kedvükért rossz."


van benne valami, mindkenki a hétköznapi álarcok mögé bújtatott exkluzív csomagot várja.


a bunkósrácos lányt meg lehet leszólogati, de szerintem pont ti vagytok a birkák. inkább örülnétek, hogy valaki felvállalja, és nem az n+1edik "jófiúk kellenek-álarc" kislányt játssza, aki nem ismerné magát. a nők többsége alapvetően ilyen, csak kevesen ismerik magukat, és mégkevesebben merik felvállalni.

2013. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

szerintem meg kamu és srác vagy :D



Nem vagyok fiú.:)

2013. márc. 21. 16:41
 20/23 anonim ***** válasza:
29%
Pedig ez kamu szagu. A lanyoknak nem viszi annyira az agyuk, hogy rajojjenek ezekre. Es mivel osztonlenyek vagytok, a legalapabb cseleket eszitek meg... Egy civilizalt vilagban ahol az okosabb fejlodik az ilyen nok 30 evesen 2 gyerekkel egyedul maradnak, mert a "a draga kihivas" lelepik. Legalabb ennyi igazsag legyen azert, nem?
2013. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!