Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség lenne ez miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne ez miatt nem folytatni?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismertük meg egymást de még személyesen nem találkoztunk eléggé bejövünk egymásnak csak az a baj hogy cigizik és én ezt nem bírom elviselni,de persze én se vagyok tökéletes meg igazából nem engedhetem meg magamnak azt a luxust hogy még válogassak is,nincs sok jelentkező és tényleg tetszik a srác?

2013. márc. 3. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Beszéld ezt meg vele!
2013. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
sajnos a lakásban szívja,nem kérhetem semmire hisz még alig ismerjük egymást,meg nekem van egy kislányom,ő meg ugye nem nőhet majd fel egy ilyen lakásban,szóval nem csak rólam van szó:(
2013. márc. 3. 20:25
 13/14 A kérdező kommentje:
annyit mondott még hogy ha velem van akkor mellőzi,de hosszútávon,mert amúgy mindketten hosszútávon gondolkozunk.
2013. márc. 3. 20:27
 14/14 anonim ***** válasza:

Áh, egy ideig ki fogja bírni, hogy nem gyújt rá a lakásban, de aztán nem. Meg ha csak akkor mellőzi, ha te nem vagy ott, az semmi. Ha bent rágyújt, azt még órák múlva is érezni fogod. És még abba gondolj bele, hogy milyen szag lehet nála...

Ha van egy kislányod, akkor főleg felejtős a pali szerintem.

2013. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!