Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség lenne ez miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne ez miatt nem folytatni?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismertük meg egymást de még személyesen nem találkoztunk eléggé bejövünk egymásnak csak az a baj hogy cigizik és én ezt nem bírom elviselni,de persze én se vagyok tökéletes meg igazából nem engedhetem meg magamnak azt a luxust hogy még válogassak is,nincs sok jelentkező és tényleg tetszik a srác?

2013. márc. 3. 17:56
1 2
 1/14 fospuska ***** válasza:
próbáld meg,aztán majd meglátod,tényleg nem bírod-e elviselni.
2013. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, hülyeség lenne. Mert lehet, hogy a jelenlétedben nem fog dohányozni. Vagy később leszokik miattad. Vagy annyira beleszeretsz, hogy nem fog érdekelni :-D
2013. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát butaság lenne egyből eldobni a pasit. Előbb azért ismerd meg személyesen adj egy esélyt a dolognak aztán ha úgy látod h a cigi téged gától ebben akkor annyi volt, de legalább tettél egy próbát.
2013. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem,szó szerint hányingerem van és fuldoklok,köhög tőle,de volt már cigizős barátom,hát elviseltem,de jó sok veszekedés volt miatta,na meg jó sokszor megpróbáltam leszoktatni róla.
2013. márc. 3. 18:02
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor jobb ha már most hagyod, ha ennyire nem bírod elviselni akkor ne is menj bele jobban.
2013. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bent a lakásban cigizik? Mert az nagyon gáz. Nekem volt egy barátom, akinek az anyja és a tesóje bent cigiztek és ha bementem hozzájuk akár csak 10 percre, utána ki kellett mosnom a ruháimat és a hajamat megmosni. Ezt tuti nem fogod eltűrni, hozzá se kezdj inkább.

Viszont ha csak kint cigizk az udvaron/erkélyen, utcán, akkor szerintem tűrhető lehet.

2013. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem tudom hol cigizik,még ezt nem kérdeztem.
2013. márc. 3. 18:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképp kérdezd meg.

Szerintem undorító és igénytelenségre utal a bent cigizés. Mindenbe beleivódik, ki se lehet szellőztetni rendesen és amit írtam, állandóan büdös voltam, ha náluk jártam.

2013. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Odabent tényleg az! Én mindig odakint cigizek akár esik akár nem.

Ismerősömnél a falak a ruhák a szekrények mind átvették, és az nagyon sz@r.

2013. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az is megoldás lehetne, ha simán megkérnéd, melletted ne cigizzen. Nekem több barátom is volt, akik cigiztek, eleinte még megkértem őket, hogy csókolózás előtt ne, meg rágót használjanak, meg stb, illetve, hogy a közelemben mellőzzék a dolgot. Végülis, bejött. Idővel hozzá is szoktam, most már egyáltalán nem zavar, ha valaki cigizik mellettem. Amúgy is sok cigis vesz körbe. :D
2013. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!