Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség volt, hogy lesmárolta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség volt, hogy lesmároltam azért, mert be akartam bizonyítani, hogy bejön? 17/L

Figyelt kérdés
Összehaverkodtam egy pasival. Eleinte csak chateltünk, de aztán egyszer-kétszer lógtunk is együtt. Egy idő után el kezdett nagyon bejönni és akkor hirtelen elhidegedtem tőle. Nem mertem neki majdnem köszönni se. Ő meg kiakadt rám. Amikor legközelebb találkoztunk megkérdezte, hogy miért viselkedek igy. Elmondtam neki, hogy mert nagyon bejön és féltem attól, hogy visszautasít, de nem hitte el. Azt mondta, akkor biztos rányomultam volna. Én meg már majdnem sírtam és mondtam, hogy 'dehogynem, nagyon bejössz' és, hogy bebizonyítsam, lesmároltam. Azóta nem beszélünk.
2013. jan. 22. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem bejött volna a dolog :D
2013. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd kiderül., ha legközelebb beszélsz vele. :D
2013. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is! Jol csinaltad ...
2013. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem hülyeség :) bebizonyitottál, és ez nagyon jó dolog. beszélgessétek erről :)
2013. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszéljétek ezt meg. Ellenkező esetben mindketten csak a saját gondolataitokat ismeritek. Hallottad a kisnyúl és a fűnyíró viccet? Tudod, aminek a vége, hogy; Tudod mit, róka? B*szd meg a fűnyíródat!

Az ember szóból ért.

2013. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!