Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek a lányok és mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok és mi fiúk miért vagyunk sokkal kedvesebbek, kevésbé sértegetősek, igaz az, hogy az egy teszt, ha egy lány lerondáz egy fiút vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hgoy sok lány lerondáz olyan fiúkat is, akik max átlagosak, ellenben, mi fiúk nem szoktunk lányokat sértegetni, ha bepróbálkoznak nálunk. Mi valamiért kultúráltabban el tudjuk mondani, ha nem esetünk az adott lány. A másik meg, hogy egyik haverom szerint az egy teszt, hogy lerondáz egy lány, mert a gúnyolódással akarják tesztelni, hogy mennyire tökös és bátor egy fiú, illetve van-e elég önbizalma, elég hatorzott-e, hogy ne törődjön egy ilyen sértéssel.

Szerintetek? Nektek mi a véleményetek erről az egészről?



2013. jan. 7. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

kettős mérce


de ezt nem értik azok, akik alkalmazzák, szóval nem lesz változás

2013. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
csak az csinál ilyet aki hozzászokott, hogy nem utasítják el, akit már elutasítottak életében az azért tudja, hogy hogyan kell ezt tisztességesen csinálni
2013. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hmmm.... tinikoromban kifejezetten csúnya lány voltam, tehát nagyon jól tudom, mennyire "sértegetősek" a fiúk is ;)
2013. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

haha. Ilyet még nem hallottam :D

Én lány vagyok, és ha átlagos, ha ronda normálisan utasítom vissza :) ellenben ma vágta egy srác a fejemhez, hogy megdugna egyszer-kétszer, de nem jövök be neki...akkor ki a kedves, rendes? :D

nem általánosítok, csak a tapasztalatomat mondtam el.

2013. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

az a teszt létező dolog.

van neve is,shit tesztnek hívják guglizz rá.

és igen.

akaratlanul is csinálják az életképesség,életerő tesztelésére.

mondjuk azt meg nem tudom honnan veszed,hogy mi férfiak nem szoktunk nőket sértegetni negelni:).

2013. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát ez a "teszt" dolog ez egy nagy baromság. Max van amikor csak így incselkedve, szurkálódva mondják, de azt lehet érezni. Amelyik komolyan, sértően mondja, annak egyszerűen nem jössz be. Én még olyat az életben nem láttam, hogy egy csaj lerondázott egy olyan pasit, aki bejött volna neki amúgy.
2013. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mókusgyilkos ***** válasza:

szerintem ez a kérdés azért irreleváns mert te hetero vagy.. így téged csajok már koptattak le de pasik még nem [megjegyzem engem sem kellett még pasinak lekoptatnia :D a biztonság kedvéért..] így csak abból tudsz ki indulni hogy te hogy koptatod le a csajokat -> semmi viszonyítási alapod nincs.

bár tény h én is ritkábban hallok olyat hogy 1 pasi közli 1 csajjal hogy ronda vagy majd ki röhögik a haverokkal [mondjuk az is igaz h én szisztematikusan kiszűröm a pláza p*csákat így én sem kaptam még rondázást. úgy hogy én is irreleváns vagyok a kérdésben.]


de ha esetleg befigyelne 1 akkor le reagálnám annyival hogy: Drága szívem az előfordulhat de hogy a körömágyamba több ész szorult mint beléd az egész biztos,*mély levegő* a soha viszont nemszaglásra.

2013. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Előrebocsátom, hogy én nem rondázok le kapásból senkit! Finoman közlöm, hogy "nem az esetem". Ha kéri, finoman kifejtem! De általában köti az ebet a karóhoz. Aztán van a másik eset, amikor mások akarnak rábeszélni, hogy "de hát miért nem? hisz olyan helyes! olyan izmos!"- nekik is szépen elmondom, hogy az a srác nem jön be (főleg ha kigyúrt: egy dolog, hogy xy lányismerősöm szerint vonzó, ha egy mázsa hús, de számomra nem lesz az! ettől lehet normális, kedves ember, de épp úgy nem fogok vonzódni hozzá, ahogy egy másik nő az én kis vékonyka barátomhoz:)). Tehát, amikor már heteken át nyaggatnak, van, hogy kiszalad a számon az, hogy nekem(!!!) nem tetszik. Hozzáteszem rögtön: hogy másoknak tetszhet, keressen olyat. De általában már a "nem ilyen az ízlésem"-től is vérig sértődnek. :)


Másrészt:

"Észrevettem, hgoy sok lány lerondáz olyan fiúkat is, akik max átlagosak, ellenben, mi fiúk nem szoktunk lányokat sértegetni, ha bepróbálkoznak nálunk."


Persze, egy sráchoz odamegy nagy ritkán egy-két lány. Mivel azért még mindig a fiúk kezdeményeznek. Hozzám odajön próbálkozni heti nem is tudom hány fiú (akkor is, ha barátom van!)- neten meg rám ír a duplája. Egy bizonyos ponton túl (még ha nem is én) ettől már mindenki kiakad. Nem a próbálkozásuktól! Hanem attól, hogy egyik sem akarja elfogadni a "nem"-et (ha kapcsolatban vagyok, hagyjam ott, mert ő jobb lenne, stb.- a másik idegesítő, amikor mind jobban véli tudni, nekem mi lenne a "jó"- természetesen ő).

2013. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

5-ös, ezzel a teszt-dologgal is vigasztalni próbálják magukat a fiúk. Aki nekem tetszik, azzal viccesen, kölcsönösen húzzuk kicsit egymást (az elején), de MINDKETTEN tisztában vagyunk azzal, hogy izzik a levegő! :) Azt olyankor letagadni se lehet. ;)


Ha valaki durván visszautasít, mert már kiakasztottad, az nem tesztelget.

Csak a "nemet" nehezen tudjátok elfogadni.

2013. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

6-os, a tesztben én is hiszek, de kivételek is vannak. Sajnos egyik (volt) barátnőm is ilyen kivétel. Ő kifejezetten olyan fiúkat akar, akiket lerondáz, porig aláz, "tesztel". Mennyire szolgalelkűek? Neki ugyanis szolga kell. Olyan, aki mindent kibír érte. És láss csodát! A legnagyobb macsók hevertek ezzel a módszerrel a lábai előtt. Pedig kész szadista, a kapcsolatban sem hagyta abba. Folyamatosan éreztetnie kellett saját felsőbbségét és azt, hogy a vele lévő férfi csak egy szerencsétlen- egyben nagyon is szerencsés, hogy ő abban a kegyben részesítette, hogy egyáltalán a közelében lehet.

Talán vannak más ilyen nők is, de én csak őt láttam ilyennek- szerintem azért ritka a dolog.

2013. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!