Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek a lányok és mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok és mi fiúk miért vagyunk sokkal kedvesebbek, kevésbé sértegetősek, igaz az, hogy az egy teszt, ha egy lány lerondáz egy fiút vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hgoy sok lány lerondáz olyan fiúkat is, akik max átlagosak, ellenben, mi fiúk nem szoktunk lányokat sértegetni, ha bepróbálkoznak nálunk. Mi valamiért kultúráltabban el tudjuk mondani, ha nem esetünk az adott lány. A másik meg, hogy egyik haverom szerint az egy teszt, hogy lerondáz egy lány, mert a gúnyolódással akarják tesztelni, hogy mennyire tökös és bátor egy fiú, illetve van-e elég önbizalma, elég hatorzott-e, hogy ne törődjön egy ilyen sértéssel.

Szerintetek? Nektek mi a véleményetek erről az egészről?



2013. jan. 7. 23:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én SEM hiszem (jól is néznénk ki, mindenki olyan lenne!)
2013. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Errol.az a velemenyem hogy: dolgozik kint vendeglatokent ismerosunk nemetbe etteremben szep csinos holgy egyszer csak bement negy ferfi vendeg rendeltek stb aztan elkezdtek stirolni a csakt magyar toltak a szoveget hogy u de meg ba...nam igy ujjaznam stb EZT MIND MAGYARUL (hiszen ok nem tudtak hogy a pincer magyar) a pincer csaj megszolalt hiszen ertwttw mit mondanak LATOM FIUK MAGYAROK VAGYTOK mimdenki vonja le maga a tanulsagot ja es a csakok levorosodtek

yehat a magyar ember nagyon paraszt nep es irigy mas is tudna ilyet meselni ..

tehat tiszteljuk a noket.:)

Am ferfi vagyok

2013. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ti hol szólítotok le lányokat? Hol rondáztak le titeket? Vagy milyen dumát nyomtatok?
2013. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Két dolgot tudok elképzelni. Vagy szándékosan(?) (spontán???) rágerjed valaki a lehető leg megalázóbb tekintetű, legflegmább, leg szúrósabb szemű nőstényördögökre, akik csapatostul járnak és villogó jelzéseket adnak le, egyszersmind a viselkedésük és tartásuk azt sugallja: ne közelíts, mert ledöflek.

Ők mégis szépen odamennek. Mert döfésre vágynak.


Másik lehetőség: odamennek valami normális csajhoz és addig húzzák a fejét, míg ki nem provokálják belőle a sértést.


Szó se róla, VANNAK ilyen lányok, de azért nem tömegestől. Sokat mászkáltunk barátnőkkel, rendszeresen, többször is leszólítanak bennünket vadidegen, néha kellemetlen külsejű fiúk. Nem rémlik, hogy egyet is kapásból "lerondáztunk" volna.

2013. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, 14-es érdekeset ír... Az meg, hogy a fiúk kedvesebbek... Te nem jársz az utcán? "Megbasználak" utánaordítások, nem ismerős?
2013. jan. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ez nem a nemektől függ, hanem az adott ember intelligenciájától. Én eddig egyszer kaptam visszautasítást, a srác nagyon kedves és korrekt volt, és úgy gondolom, hasonló helyzetben én is ilyen vagyok. Volt már, hogy valakit "szemét" módon koptattam le, de ott a közeledés is olyan volt...:)
2013. jan. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen bunkó lányokkal találkozhattál eddig, én a magam részéről kaptam már hideget is meleget is pasiktól. Hozzátenném hogy reakcióm meg a megkeresés stílusától függ, ha normálisan odajön akkor udvariasan utasítom el, de ha bemutatkozás helyett azzal kezdi hogy "megdugnálak állva" vagy "kinyalnálak" lehet hogy nem épp irodalmi fordulatokkal küldöm el a francba. Ez a shit teszt meg érdekes vannak lányok akik használják, én speciel hülyeségnek tartom, ha egy pasira azt mondom hogy nem az esetem akkor az nem teszt hanem úgy is gondolom. Alapból sincs rá szükségem mert párkapcsolati célból nem ismerkedek idegenekkel, eddig az összes pasim a baráti/ismerősi körből volt így tudtam mire számíthatok. A mostani pasimmal is már 5 éve haveri viszonyban voltunk mielőtt összejöttünk volna. (nem, nem friendzone, szerintem az is hülyeség egyébként)
2013. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szadista lányok használják a shit tesztet. Utána simán összejönnek a pácienssel, azzal a felsőbbrendű szöveggel, hogy "úgyis mind ilyen csapnivalók vagytok" és változatlanul nem hagyják abba a lenézést, terrorizálást, a végsőkig feszítve a férfi tűréshatárait. Általában az marad mellettük, aki vér-mazochista. Bár néha maguk dobják ki/többet is tartanak belőle.
2013. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!