Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez hülyeség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hülyeség?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már egy hónapja tartom a kapcsolatot, de még nem találkozunk, és egyszer sem merült fel. Arra gondoltam, hogy megkérdezem, hogy nem-e lenne kedve eljönni hozzám, vagy a közelebbi városba.

Szerintetek ez hülyeség, gáz hogy egy lány kérdezi meg a fiútól?

Amúgy a srác 24 éves lesz nemsokára én pedig 19 éves leszek. És annyit tudok, hogy a srác nagyon bír, mert nem úgy viselkedek mint a velem egykorúak (elnézést akit ezzel megsértettem). Társkereső oldalon kezdtünk el ismerkedni, de ott csak az van neki kint, hogy regisztrációjának célja: ismerkedés. És ki is kötötte, meg már nekem is mondta hogy az idősebbekkel jobban kijön, jobban megértik egymást, de én kivétel vagyok mert állítólag érett a felfogásom, és hogy ezt ő nagyon megbecsüli.

Igazából tetszik is a srác, szeretnél tőle valamit, de többek között a 80 km-es távolság miatt nem tudom mit reagálna rá, ezért nem is kérdezem meg ezt, hanem csak azt, hogy nem-e lenne kedve eljönni hozzám, stb...



2013. febr. 7. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és még egy kérdés: Fiúk, ti örülnétek neki ha a lány kérdezné meg tőletek hogy lenne kedvetek találkozni vele?
2013. febr. 7. 19:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz?Ha eljön lehet hogy lesz egy pasid.Ha meg nem akkor továbblépsz.Viszont ha nem hívod el akkor semmi értelme beszélgetni mert úgyse lesz semmi
2013. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én örülnék neki, kérdezd meg tőle:)
2013. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

'Fiúk, ti örülnétek neki ha a lány kérdezné meg tőletek hogy lenne kedvetek találkozni vele?'


Engem nem zavarna.Szerintem 1 randit nem feltétlen a pasinak kell megemlíteni.

2013. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat. :)
2013. febr. 7. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!