Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeseg, ha en szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeseg, ha en szerelem, kapcsolat es pasi helyett inkabb csak egy jo baratot szeretnek?

Figyelt kérdés

Mostanaban többször gondolkodtam mar ezen. Lassan 22 vagyok, meg nem volt baratom, de ugy erzem, nem is lesz a közeljövöben. Jo lenne persze, de nem biztos, hogy feladnam erte az önallosagomat. Meg hat eleg nehez eset is vagyok ilyen teren.

Ezert inkabb pasi helyett egy jo baratot szeretnek. Akivel jo együtt lenni, hülyeskedni, beszelgetni, megse erzek iranta szerelmet. Tul van reagalva ez a szerelem dolog? Vagy csak en vagyok mostanaban tul erzelemmentes ezen a teren? Erzett mar valaki hasonlot?


2012. nov. 28. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom nem szállsz be hozzánk harmadiknak?? Mi egy pár vagyunk azt itt kipróbálhatod hogy pasival vagy csajjal jobb amugy egy idősekvagyunk nagyjából irj privet ha igen vagy ha valamit szeretnél kérdezni
2012. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség, mivel nem kötelező szerelmesnek lenni.

Viszont, ehhez két olyan ember kell, akik nem szeretnek bele a másikba. Márpedig, ha neked vonzó külső, vagy belső tulajdonságaid vannak, és sok időt töltesz egy független pasival, az elkezd majd többet érezni, akkor is, ha neked csak barát.

2012. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lehetöseget, de passzolok.
2012. nov. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!