Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség, ha valaki 28 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség, ha valaki 28 évesen még nem érzi elérkezettnek az idejét egy párkapcsolatnak, és randizni sem akar, mert nincs kellő önbizalma?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 22:18
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:

Hát én azt mondom, hogy ott már azért valami gond.


Az ha nem akarsz fix kapcsolatot az egy dolog, de hogy randi sem meg semmi az már baj.

2012. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát ez hülyeség, szerintem.

Mikor akar majd "randizni"?

Már így is nehéz a randizgatás ebben a korban, mert majd' mindenki párkapcsolatban él, később még nehezebb lesz.

Nem fog tudni kivel "randizni".

Akkor meg hogy lesz párja?

2012. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ASOT ***** válasza:

Megkérdezem mert anonym oldal és válaszolhatsz nyugodtan.


Volt már egyébként barátnőd, párod? Vagy még szűz vagy? Mert akkor megértem.


De ha nem is komoly kapcsolat akkor legalább valami rövidebb kaland legyen.

2012. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki szerint normális, és ki szerint nem, de én 27 éves vagyok, és ugyanígy érzek. Igazából mások véleménye a dologról nem igazán hat meg.
2012. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, volt már 8 éves kapcsolatom, 3hónapos is, de az utóbbi 1 évben ugyanígy vagyok....
2012. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ASOT te például hol szoktál ismerkedni? és kikkel?
2012. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2 -es! Ez nem teljesen van így. Attól függ ,férfi vagy nő a 28 éves. Egy nő már akkor eléggé kifele megy a szalonképesség határaiból, de egy férfi még 45 évesen is megengedheti ezt magának, persze ha minőségileg totál rendben van. Nézd meg a sztárokat, szerintem azért a vénülő félben lévő Brad Pitt vagy George Clooneyra nagyon sok huszon éves koruk elején járó lány járna rá, akár tartósan is. Nőknek viszont sokkal nehezebb. férfiak meg eleve megengedhetik maguknak,hogy akár egy 15 - 20 évvel fiatalabb, de belül nagyon érett nővel is összerakhatják magukat, mert idővel még sármosabbá, még komolyabbá válnak, ez nem hátrány. De egy idősebb nő tartós kapcsolatra nem igazán kapatos, csak pár szárnyait próbálgató tinigyerek fantáziálgatásaiban egykét alkalomra maximum.

Egyébként ilyen kor körül vagyok én is, és nem normális, de mivel hím vagyok, még bőven van időm. Családalapításra amúgyis a 30 as 40 es évek az ideálisak, a fiatal éveket érdemes másra tölteni, nem szabad koravén családalapítónak lenni.

2012. nov. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ASOT ***** válasza:
Újabban leginkább nagyobb spuermarketekben, bevásárlóközpontokban, és néha ha megyek szórakozóhelyen is. De ott csak néha WA. :)
2012. nov. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"kifele megy a szalonképesség határaiból"


Te eszednél vagy!?


27/N

2012. nov. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ASOT hallgass már, attól h jó volt az éjszaka még nem kell szövegelned :))
2012. nov. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!