Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség, ha valaki 28 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség, ha valaki 28 évesen még nem érzi elérkezettnek az idejét egy párkapcsolatnak, és randizni sem akar, mert nincs kellő önbizalma?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rendben de csak most nézem el....mert jót aludtam.:)
2012. nov. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltatok, véleményt írtatok.

Harmadik válaszoló: volt már randevúm, (kb. 2), de nagyjából mindegyik azzal sült el, hogy "aranyos srác, de nem ő az, akit keresek". Voltak netes próbálkozások, nagyjából ugyanazt a reakciókat kaptam. Egy harmadik "élő" randevúm úgy sült el balul, hogy a lány, aki eljátszotta, hogy tetszem neki, csak arra használt, hogy hogy Nyíregyből Pestre az én pénzemen utazhasson fel Pestre, ebédelhessen meg, majd 3 óra "közös" beszéltés és séga után (ebéd megemésztésének ideje) :), lekoptatott, azzal a szöveggel, hogy nem akarja, hogy összefussak egy sráccal, akivel hamarosan találkozik, de "csak" barát. Ennyi negatív élmény után azon kezdtem el gondolkodni, hogy érdemes-e tovább próbálkozni. Rájöttem, talán nekem is változnom kellene, ahhoz hogy alkalmassá váljak egy kapcsolatra, mert még nem "értem meg rá". Persze, lehet, hibás az eszmefuttatásom, ezért is írtam ki a kérdést. Tehát: érdemes-e spontán várni amíg valaki keresztezi az utadat, és közben talán a te személyiséged is csiszolódik, érik, változol, vagy a fordítottja: légy most önmagad, ne akarj változni csak azért, hogy egy másik embernek megfelelj, és próbálkozz tovább, hátha egyszer sikerül... szerintetek melyik verzió lenne a helyes?

2012. nov. 13. 15:46
 13/15 anonim ***** válasza:
Még,hogy nem szalonképes egy nő 28-40 évesen.Elég sokáig szalonképes egy nő,ha egészségesen él.A férfiakon meg ugyanúgy meglátszik a kor csak a társadalom másképp értékeli de ez is egyén függő.Nálam ha nem muszáj ,ne legyen egy pasi se idősebb 20-30 évvel.Olyan mintha apám lenne.Szerintem egyáltalán nem általános,hogy 50 éves pasira rákattannak a nők.Előfordul de nem jellemző.Ha még is annak anyagi okai vannak.
2012. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De akkor miért van az ,hogy a majd 50 éves Brad Pittért mennyi de mennyi nő odáig van, még a mai huszasok közül is? Geroge Clooney? Sorolhatnám még ezeket a vén kecskéket, és mégis nem csak a pénzük miatt rajonganak értük a nők szerintem. De hogy egy öregedő sztárnőjért már nem annyira kapkodnak fordítva ennyi idős korára, az is érzékelhető. Szeirntem van benne akkor is valami. A férfiak nagyonis ráérnek. Nők kapkodhatják magukat, mert kettyint a bilolgiai órájuk"
2012. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne hasonlítsunk össze egy sztárt egy hétköznapi emberrel.Azért nem jellemző,hogy 20 évesek futnak 50 évesek után.Amúgy 33vagyok és a 20 éves pasiknak csorog utánam a nyála
2012. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!