Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek majd ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek majd ezek után jobban fognak tapadni rám a lányok vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki egyáltalán nem szép, de testre végülis elmegy kategória,azaz a mák az, hogy legalább nincs kórosan elhízva, mint a legtöbb csúnya lány manapság. Szóval vele szerintem össze fogok jönni, nagyon úgy néz ki, mert már nagyon unom, hogy sosem volt még barátnőm és tapasztalatlan is vagyok, a lány meg még inkább az, én tanítottam meg csókolózni is és arra gondoltam, hogyha ő lenne a barátnőm és facebook-ra is kitenném, hogy kapcsolatban vagyok, attól kezdve lenne egy kisugárzásom, amire tapadnának a lányok. Az jutna az eszükbe,hogy ennek a csúnya srácnak van barátnője, mit tudhat vajon, amitől egy lánynak is bejön, nekem is kell ez a srác!

2012. dec. 10. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szánalmas így megpróbálni ismerkedni.......
2012. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de egy 5 évesnek több esze van mint neked. Te semmit nem tudsz a nőkről! 23/N
2012. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha van barátnőd attól miért tapadnának jobban rád a csajok?

nameg ha látják hogy egy ilyen "csúnya srácnak" van barátnője inkább arra gondolnak hogy melyik szerencsétlen állt össze vele:D

2012. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszadóhoz. Szánalmas ötlet, úgy, ahogy van. Bocs, barátom, de te nemhogy a szexhez vagy még éretlen, de ebből kiderült, hogy a szerelemről sincsen még halvány fogalmad sem. Nem bántásból írom ezt, hanem ezt tükrözi az, amit írtál.

Nem kell, hogy mindenáron barátnőd legyen, várd meg szépen az idejét. Ha csak arra kell neked, hogy kirakhasd, hogy kapcsolatban vagy, és hogy mások ezt lássák, az már régen rossz. Várjál még egy kicsit, hogy te is megtudhasd, mi az a szerelem.

2012. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olcsó trükk. Elég béna elképzelés. Nem azért tapadnak rád, mert van valakid, hanem mert kívül belül és pénzügyileg szimpatikus vagy nekik. Hidd el ,le se szarják, hogyha kikamuzod, hogy kapcsolatban vagy. Legyintenek egyet rá félmosollyal, hogy nah "bolondnak is volt szerencséje" de ettől nem leszel előrébb semmiben.
2012. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább döngesd meg ezt a csajt jó sokszor, aztán meg majd ki tudja...
2012. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De Undorító vagy , össze jössz egy számodra közömbös lánnyal , csak azért mert így majd aszt fogod hinni hogy így a többi lány majd az öledbe landol ? Mert.Mert szerinted ez által megnő az önbizalmad ?


Elmondom neked , hogy ez nagyon nem így van.

Na jó maximum az ilyen kacsacsőrű r*bancoknál


Ettől igazán megkímélheted szegény leányt...



PS: Nyugodtan le lehet pontozni.

2012. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy féreg vagy, és remélem, nem jön össze veled szegény lány. Lehet, hogy ronda, de nem érdemelte ki, hogy egy ilyen s*ggfej átb*ssza.
2012. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!