Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek miért nem rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek miért nem rendes nő kell miért rossz nők?

Figyelt kérdés

Miért nem olyan lány kell nektek aki szép, csinos, okos, kedves, rendes, meghíbzahtó, ehelyett miért olyan kell nektek aki csúnyán beszél, közönséges, ribisen öltözködik, buta, nyávogva beszél és nem is szép hanem csak agyon van sminkelve.

Mielőtt valaki azt mondaná mert a nők a rossz fiúkat szeretik nem a jókat, az téved, nő vagyok, 24 éves és a rendes fiúkat szeretem és szeretnék is, macsók meg kanok kizárva. De úgy veszem észre sok pasi menő csajt szeretne csak hogy legyen kivel villognia, menőnek szeretne látszani ezért inkább választ egy buta ribancos pláza cicát.



2013. febr. 26. 21:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell rossz nő, egy rendes kell!
2013. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
és most ezzel a kérdésel mit akarsz megtudni ?
2013. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"szép, csinos, okos, kedves, rendes, megbízható"


Nekem ilyen kellene, hol vannak az ilyen lányok lányok? :)


22/f

2013. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
-lányok
2013. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 ASOT ***** válasza:
Szóval összetörték a pici szíved? ÉS hány pasiról beszélünk? 1 , 2 vagy 10 ??
2013. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem 1 csaj se kell, pont ez a rinya, ami mindegyiknél előjön egy idő után.
2013. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"de randin bevallotta szereti a plázacicákat. :-O Innentől miről beszélünk? Nem diszkóban ismertem meg, baráti társaságban. Ez is általánosítás hogy aki fiú nem bulizós, nem hangos és szolidan öltözködik az biztos csak a szerény lányokat szereti."


És? Az egy dolog, hogy tetszenek neki. Mi faszik nagyon szeretjük a pláza ribancokat. De csak megdugni őket és veletek ellentétben, nem hisszük azt, hogy majd megváltozik mellettünk.

2013. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Bogesz:) ***** válasza:

Amúgy birom, hogy itt mindig azt kérdezik, hogy úú hol vannak ilyen rendes lányok meg minden, de hogy a való életben ennyire eltűnjenek az ilyen pasik az valami nagyon durva....:((

16/L

2013. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én csak 1-2-vel találkoztam az életemben, de el kellett válnom tőlük. :(

Még mindig barátnő nélkül vagyok 29 évesen...

Mintha a vidéki lányok között több lenne az, aki normális fiúra vágyik, én ezt tapasztaltam.

Szóval nekem nem a rossz nő kell, hanem olyan nő, amit említettél.

2013. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!