Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek miért nem rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek miért nem rendes nő kell miért rossz nők?

Figyelt kérdés

Miért nem olyan lány kell nektek aki szép, csinos, okos, kedves, rendes, meghíbzahtó, ehelyett miért olyan kell nektek aki csúnyán beszél, közönséges, ribisen öltözködik, buta, nyávogva beszél és nem is szép hanem csak agyon van sminkelve.

Mielőtt valaki azt mondaná mert a nők a rossz fiúkat szeretik nem a jókat, az téved, nő vagyok, 24 éves és a rendes fiúkat szeretem és szeretnék is, macsók meg kanok kizárva. De úgy veszem észre sok pasi menő csajt szeretne csak hogy legyen kivel villognia, menőnek szeretne látszani ezért inkább választ egy buta ribancos pláza cicát.



2013. febr. 26. 21:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem olyan lány kell nektek aki szép, csinos, okos, kedves, rendes, meghíbzahtó,"


Kikérem magamnak, én pont ilyen lányokat keresek, és ha lenne ilyennel élném le az életemet, gyerekek mellett... ha lenne.

19/f

2013. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, elvileg nekünk ilyen nő kell. Szóval fura, hogy ezt tapasztalod.
2013. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

ez buta felfogás kedves kérdező. A pasiknak nem "jó nő" meg nem "rosz nő" kell hanem egy oylan aki mellet boldognak érzi magát. innentől meg igányszint kérdése, hogy ki mitől boldog. Én pl ha nagyon boldog vagyok akkor kihivják a rendőrséget.

De viccen kívül a normális pasik racionális gondolkodásuak ők nem csak a dugást látják egy nőben, mint boldogság hanem egy társat is keresnek emellé akivel beszélgetni is lehet olykor.

Szóval hidd el vannak olyan pasik akik az okos kedves rendes lányokra buknak :) Csak rosz helyen keresel és/vagy rosz helyen élsz :)

2013. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
nem létezik szép, csinos, okos, kedves, rendes, megbízható nő. csak a pénzéhes nők léteznek.
2013. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
14-es akkor én nem létezem. :D
2013. febr. 26. 21:54
 16/29 A kérdező kommentje:

Köszi azoknak akik normálisan válaszoltak. Szeretnék abban hinni hogy vannak pasik akik normális csajt keresnek nem libuskákat.

Nemrég megismertem egy fiút, csendesnek tűnt, nem volt feltűnően öltözve, nem bulizós ezt mondta, egyetemre járt de randin bevallotta szereti a plázacicákat. :-O Innentől miről beszélünk? Nem diszkóban ismertem meg, baráti társaságban. Ez is általánosítás hogy aki fiú nem bulizós, nem hangos és szolidan öltözködik az biztos csak a szerény lányokat szereti.

2013. febr. 26. 21:57
 17/29 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt kérdezhetném... 25 éves vagyok, a barántőm aki ma dobott szintén ennyi volt. Végre egy lány volt abból a 8-10%-ból aki nem tetolvált, piercingelt, pics. ás csaj volt. Én azt reméltem hátra lévő életemben már csak őt kell boldoggá tennem, de úgy látszik a klasszikus értékek már nem divat. Ez van. Te legyél rib* anc én meg majd k* csög suttyó leszek, talán majd akkor boldogulunk.
2013. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
na most válogathatsz a 100 privátból a kedves férfiaktól
2013. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Nemrég megismertem egy fiút, csendesnek tűnt, nem volt feltűnően öltözve, nem bulizós ezt mondta, egyetemre járt de randin bevallotta szereti a plázacicákat. :-O"

lol, ez mekkora már. :D

2013. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl ridegnek és távolságtartónak tűnsz kívülről? Sok nőnek van ilyen problémája és nem is tud róla.
2013. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!