Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek miért nem rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek miért nem rendes nő kell miért rossz nők?

Figyelt kérdés

Miért nem olyan lány kell nektek aki szép, csinos, okos, kedves, rendes, meghíbzahtó, ehelyett miért olyan kell nektek aki csúnyán beszél, közönséges, ribisen öltözködik, buta, nyávogva beszél és nem is szép hanem csak agyon van sminkelve.

Mielőtt valaki azt mondaná mert a nők a rossz fiúkat szeretik nem a jókat, az téved, nő vagyok, 24 éves és a rendes fiúkat szeretem és szeretnék is, macsók meg kanok kizárva. De úgy veszem észre sok pasi menő csajt szeretne csak hogy legyen kivel villognia, menőnek szeretne látszani ezért inkább választ egy buta ribancos pláza cicát.



2013. febr. 26. 21:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
Igazából az utolsó mondatodban leírtad a választ:) Hol szoktál ismerkedni amúgy?
2013. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%
a normálisaknak az kell
2013. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
Talán mert az általad leírt normális nőknek meg pont a lekezelő, bunkó, izomagyú pasik kellenek? Legalábbis eddigi tapasztalataim alapján ezt szűrtem le. Azoknál is, akik az ellenkezőjét állítják.
2013. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%

Attól még,hogy te rendes férfiakat szereted,miért kell sok nőnek cigis,bunkó,alfahím pasi,aki kutyába sem veszi?

Én a normális nőkre bukom,ennyi.

Aki nálad csinosabb,az meg nem feltétlenül pláza ribi..

2013. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő kell :P
2013. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Téged gondolom egy konkrét személy bántott így meg.

Add ki rajtunk nyugodtan,de nem mindenki olyan.

2013. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok (belsőleg) és visszafogottabb, aranyosabb lányokat kedvelek.
2013. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Engem nem a többi nő érdekel azok kire buknak. Én leírtam nem kellenek a bunkó, cigiző izomagyak. Attól még hogy valaki plázaribi még nem jelenti azt hogy csinosabb, sokuk szerintem ronda vagy átlagos mégis buknak rájuk és van pasijuk.

Sok pasinak természetesen szép csinos nő nem kell, hanem náluk kevésbé jó de ribancos pláza cica.

2013. febr. 26. 21:43
 9/29 A kérdező kommentje:
Válaszomat a 4.-nek szántam.
2013. febr. 26. 21:44
 10/29 anonim ***** válasza:

Mert a "rossz nő" nem normális? mi az hogy rossz nő? Mindenkinek van hibája..

A csajok miért a menő, buta, izompacsirta pasikra buknak?

Rossz helyen keresgélsz.. a visszahúzódó fiukat gondolom, nem veszed észre. Buszon, és egyéb helyeken jól nézz körül, ki van nagy csendben.. ki az, akit a legnehezebb észrevenni (mert átlagos ruhája van, csendben ül.. stb.)

18/F

2013. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!