Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan udvaroljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan udvaroljon nektek egy fiú?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
ez szerintem egy fiu dönti el hogy hogyan udvarol egy lánynak :D
2009. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha folyamatosan bókolsz,dicséred,kedves,udvarias,és előzékeny vagy vele,akkor célhoz érhetsz.Ehhez persze az kell,hogy komolyan is gondold,amit mondasz!Az erőlködés,meg a színészkedés ugyanis hamar kibukik,és pl. egy tapasztaltabb lány rögtön levágja,ha csak meg szeretnéd fektetni.Még az apróbb ajándékok,figyelmességek is jól esnek egy lánynak,pl. egy szelet csoki,vagy valami,ha néha meghívod kávéra,stb.
2009. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél olyan, mint a sajna nagyon gyakori bunkó, figyelmetlen, érzéketlen, rámenős fiúk!

Egyszerűen csak legyél kedves, beszélgess vele jókat, esetleg egyszer-kétszer bókolj neki, dicsérd... Legyél természetes, és add önmagad! Ne játssz egy lány érzéseivel!

Sok sikert!

2009. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 4. 18:05
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
ez hülyeség...nem tom hány évesek vagytok...de gondolom ez a gyerek se 20-30...a mai csajok arra buknak ha semmibe veszik:) tapasztalat...bunkó,semmibe vevő voltam egy lánnyal azt csináltam vele amit akartam...mikor kedves voltam elküldött messzire...és nem egy tapasztalat, hanem volt jó pár...persze vannak kivételek, de sajna a mai lányok már nem olyanok, mint régen
2009. szept. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én mindekettővel találkoztam már, sőt nem csak ez a két archetípus van,hanem ennek a két megközelítésnek az árnyalt változatai, szóval azért nem olyan egyszerű a kérdés. Általában a fiatalabbak még nincsenek hozzászokva a bókokhoz, meg a sok törődéshez, többször kaptam olyan visszajelzést 20 alatti korosztálytól, hogy nagyon nyomulok, meg nekik az a jobb ha "leszarják" őket (igen, szószerint) és majd ők eldöntik, meg majd ők hajtanak. Az idősebbek, valahol 20-23 között van ez a vízválasztó, már jobban értékelék az udvarlást, bókokat, törődést, de ott is találkoztam már olyannal akit zavart és az előző csoportban is. Tény hogy most már nem olyan egyértelmű hogy "beszélgessetek sokat, apró figyelmességek, bókok, stb"... ez mára már nem egyértelmű siker. Ja, és az sem igaz hogy ha önmagadat adod, akkor garantált a siker. A külső sokkal többet számít mint bármely nő bevallaná. Fiataloknál is(tini), idősebbeknél is, annyi a különbség hogy a tini megmondja nyiltan, ha "nem jössz be" :)


Egy (állitolag) helyes srác, 25 és egyedülálló :D

2009. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12:06-os vagyok,szerintem meg ez teljesen típus,meg személyiség kérdése,mert igenis vannak még lányok,akik szeretik az udvariasságot,figyelmességet,kedvességet!Én felnőtt nő vagyok,igaz a 20-as éveim elején járok,és mégis nagyon jól esik,ha valaki kedves velem.Jó,lehet,hogy ez kislányos viselkedés,meg nem ,,trendi",de én ilyen vagyok,és pont.Sokszor tudom,hogy a dicséretek valójában azért hangzanak el,mert megfektetnének,de olyankor is maximum mosolygok egy jót az egészen,mert úgysem fog nekik sikerülni.A bunkók meg menjenek csak a hasonló kaliberű, ,,,én vagyok a valaki" típusú lányok után,az való nekik!Van egy olyan mondás,hogy minden zsák megtalálja a foltját,meg hogy hasonló a hasonlónak örül.Én hiszek ezekben a mondásokban,szóval kedves srác keressen kedves lányt(persze,ez baromi nehéz a mai világban),ha esetleg talál ilyet,nála próbálkozzon.Legalábbis szerintem...
2009. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
sztem ez attol is függ,h milyen a fiu személyisége.
2009. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy allitolag aranyos fiu:

Csak a kulso :D ha pawa vagy, 99.9999% hogy lesz nod. Nekem van egy kis szemelyisegem meg annyi onerzetem h nem fogok leadni arra a szintre. Rengetegszer probalkoztam mar, de a friendzone atka nem ereszt, ha kedveskedsz. A barataim nagyreszenek is a lenezesre epul a kapcsolata es mindossze 1 olyan van, ahol az elottem tobbek altal is leirt kapcsolati tipus van.

Udv a rossz idoben es helyen szuletettek taboraban :D

2016. szept. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!