Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondja A fiú a lánynak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondja A fiú a lánynak hogy tetszik neki vagy udvaroljon? Mit tegyen? HOgyan szerezze meg a lányt?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akinek tetszik egy lány. És a lányt kicsit nehéz "megközelíteni". Kérlek segítsetek.
2011. jan. 11. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
a fiú ne rohanja le egyből a lányt.Beszélgessenek ismerjék meg egymást,sokat legyenek eggyütt és utánna kérdezze meg h szeretne e komolyabban,mondja el neki h mit érez.De a lány ne érezze azt h rá akarod erőszakolni magad.Szval ilyesmi sok sikert: )
2011. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tyler913 ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnos nem említetted,hogy a lány mitől olyan nehezen megközelíthető?Talán zárkózott?Vagy épp túl menő a sráchoz?Az "A" változatra tippelek,és arra írok tanácsot,ha a "B" vagy más jönne be,kommentelj és meglátjuk.

Na lássuk!

Az előző hozzászólóval vitatkoznék."Az először barátság,utána szerelem" szisztéma nem jön be,tapasztalatból mondom.Persze az se jó,ha a fiú csak úgy letámadja a lányt azzal,hogy tetszik neki.A fiú helyében inkább így csinálnám:

Találnék valami közös pontot,érdeklődési kört,ilyesmit,és alkalmat találnék rá,hogy kettesben beszélgetésbe keveredjek a lánnyal.Viszont már a legelején éreztetném vele,hogy engem ő mint lány érdekel,és nem csak mint haver.Nem kell ajtóstól rontani a házba,semmi szerelmi vallomás,virág meg ilyesmi.

Inkább metakommunikációra gondolok.Pl. beszélgetés közben alig feltűnően megérinteném a vállát,kezét,ilyesmi.Ha ezt hagyja,onnantól szinte magától mennek a dolgok,szép fokozatosan.Többször találkozunk,közel ülünk le egymáshoz,séta közben megfogom a kezét,a többit remélem,tudod.

De mindezt max pár találkozás alatt kell produkálni,mert ha nem lépek előre folyamatosan,akkor a lány elbizonytalanodik,és azt gondolja,hogy most vagy nem tetszik nekem vagy bátortalan vagyok.Egyik se jó.

Ha viszont a beszélgetéstől a legalább ilyen enyhe intimitásig (lásd fent) eljutunk néhány találkozás,randi alatt,onnantól már hamar mennek a dolgok maguktól.

Remélem,segítettem!

2011. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖszi a segítséget. Remélem beválik.
2011. jan. 12. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!