Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vegyem rá hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá hogy többet udvaroljon? 16/L

Figyelt kérdés

Van 1fiú akinek tetszem, nekem is tetszik mert helyes és kedves, bár 1évvel fiatalabb nálam és hallottam róla 1-2pletykát (ilyenben nem hiszek)..

Találkoztunk de nem randi szinten, 1suliba járunk és beszéltünk kb 2mondatot. Aznap este írt egy smst hogy egész nap csak rám gondolt járnék-e vele...

nekem ez kevés:)...

visszaírtam már nem tom mit, de a lényege az volt h nem

utána még hívogatott, meg msn

megkért hogy had kísérjen haza suli után, közben megakarta fogni a kezem és a végén megakart csókolni...nem engedtem, nekem ez kevés hogy levegyen a lábamról. én vagyok régimódi?? megérdemelte volna a puszit?? tippek hogy hogyan tudassam vele finoman hogy csak akkor van esélye ha többet udvarol???:D


2010. júl. 7. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd neki, hogy találkoznál vele újra, mert kedveled, de tudja csak meg, hogy nem akarsz elsietni semmit.
2010. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele és ha erre terelődik a szó akkor mondd meg neki, hogy téged nem ilyen könnyű megkapni.
2010. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. és ha pl megakarja fogni a kezem?? vagy megakar csókolni...akkor mit mondjak h ne legyen olyan ciki neki se...
2010. júl. 7. 17:19
 4/6 A kérdező kommentje:
holnap barátokkal megyünk strandra és ő is jön
2010. júl. 7. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kézmegfogást még simán megengedhetnéd neki.

A csók elutasítására nincs más, csak hogy szólsz neki mielőtt megtenné, hogy állj, te még nem állsz készen.

2010. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sonyk750i ***** válasza:
Ismerős a helyzet, én így jöttem össze az exemmel. Én is csak hazakísértem, meg vittem a cuccát, de egy idő után kértem puszit is és kaptam is. "Kellette magát" valamennyire, nekem ez tettszik, de ne vidd túlzásba. Szerintem ismerd meg jobban. Ne vegyél zsákbamacskát! Hajrá! 19F
2010. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!