Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menjek bele, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele, vagy ne?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú első randi gyanánt elhív korizni (jégkori), viszont én még soha nem koriztam, és elég béna lehetek.... és egy másik fiú, akinek tetszek, felajánlotta, hogy , megtanít korizni, de ismerem, és taperolna, így tehát visszautasítottam. Szerintem egész egy nagy röhögőgörcsbe torkollna.. Egy haverom(fiú) szerint viszont ez a lehető legjobb alkalom az első randira. Szerintetek?

2013. febr. 4. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha a lány nem tud korizni és a fiú tanítja meg. Legalább boldogan telik el az idő.
2013. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj bele! Élvezni fogod! Jó szórakozás... és romantikus is szerintem.
2013. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, remélem, nem járok úgy, mint az osztálytársam, aki eltörte a kezét...:D
2013. febr. 4. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy fogod, csak ne izgulj.
2013. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljesen igaz, hogy ilyen helyzetben nem érvényesülnek a szokásos szorongások, amik egy pl. vacsis vagy sétálós randin elkerülhetetlenek. Mivel nyíltan vállalod, hogy nem tudsz még korizni, így szerintem sem lesz belőle gáz, sőt, legalább látja, hogy van önbizalmad és azt mondod: igen, még soha nem koriztam, de ideje hogy megtanuljam (így nem félek az esésektől és attól, hogy mit fogsz gondolni!) Viszont én ebben a helyzetben nem mennék el, mert tudom magamról, hogy ha izgulok, akkor általában bénább vagyok, mint szoktam pl. a barátaimmal. De ha te ezzel nem így vagy, akkor ez egy nagyon remek módja annak, hogy már elsőre is gátlások nélkül megismerjétek egymást, és ez szerintem nagyon sokat ér! :) Sok sikert! ;)
2013. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!