Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nekem nagyon tetsizk. En is tetszem neki csak az van h nem tud megbizni bennem es ezertprobara tesz. Ha kibirok egy biznyos idot h ne smacizakk masal akor osszejovunk. Ez koser dolog h ijet csinal? Es menjek bele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát hogyha te tetszel neki és ő is neked akkor miért akarsz mással smacizni?:S nemértem bocsi :S
2009. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát...Szerintem ha valaki ilyet kér az nem szeret igazán 1 kapcsolat a 100% os bizalmon alapul.
2009. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
szerintem basszál rá. szopjá annyi faszt amennyit jólesik. há fiatal vagy meg királyság meg minden. há most érted, nem ?
2009. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én inkább smaciznék mert az olyan jó. :-)
2009. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
00.18-as király vagy... ez az bukj a csődőrre
2009. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ami a csövön kifér...
2009. jún. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
hány éves vagy? 13-14???? Smacizás helyett inkább tanulj helyesírást,mert azt látni,hogy nem megy neked!Nem beszélve arról,hogy teljesen értelmetlen amit írtál...Összejön veled ha mással nem smárolsz????ÚRISTEN!!!Te több fiúval kavarsz mert az az egy nem elég?Te a hűség szót nem ismered ugye??Ha jársz egy fiúval akkor hűséges vagy hozzá...Ezért nem is csodálom,hogy milyen válaszokat kaptál....Nem nevezlek kis XXX-nak mert nem szokásom,de ha így folytatod közel fogsz állni hozzá....Inkább tanulj meg írni drága!!(mivel okos nem nagyon vagy,nem sértődőm meg a lepontozásod miatt sem )
2009. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hátha te egy ilyen lány vagy aki orrba szájba smacizik mindenkivel, akkor igen, kóser dolog h ilyet kér, simán meglehet érteni. magadnak köszönheted amúgy, te idézted ezt elő, h ilyet kérjen tőled, mivel gondolom mindenkivel összecsókolózól aki az utadba kerül. nemkéne így viselkedni.
2009. jún. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hat pl azert smaciznak massal mert ha nics pasim az nallam koser dolog h felszedek valakit aka egy estere is..de ez a bbizonyos ido alatt nem vagyunk egyut szova; vele se es massal sem lehetek:(
2009. jún. 18. 00:12
 10/11 A kérdező kommentje:
amugy 17 eves vok
2009. jún. 18. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!