Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnál is így megy ez a dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is így megy ez a dolog szakítás után?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy fiúval kb 2 hete. Nála is aludtam már 2-szer de nem feküdtünk le. Kb 2 hónapja szakított a volt barátnőjével, és 2 évig voltak együtt.


Nekem még nem volt ilyen hosszú kapcsolatom és nem tudom hogy megy ez. Tök jól elvagyunk meg minden, de pl utcán nem fogja meg a kezemet meg nem nagyon mászkálunk el sehova..csak átmegyek hozzá. Amivel nincs is baj mert 7-ig dolgozik. Náluk meg nagyon rendes mindig ölelget, puszilgat, szeretget.

De néha rájön ilyen rossz hangulat az ex-e miatt, néha amikor ott vagyok bevillannak képek vagy épp helyzetek róla. Heti egyszer felhívja a csaj telefonon és beszélnek. Meg irkál neki a lány hogy "ő volt élete szerelme" blabls..


Ezt próbáltam vele megbeszélni de ő nem akar róla.

Olyan mintha szégyelne vagy nem tudom :/ de csak kint, bent tök jó fej. Kérdeztem tőle hogy nem akar visszamenni a lányhoz? Ő: nem mert már nagyon nem ment nekik..csak nagyon nehéz tovább lépnie..és nagyon szeretethiányos is a gyerek mert nem él a szüleivel.

lehet hogy így van én nem tudom.


2012. febr. 29. 18:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi ..kicsit hosszú lett..hátha valaki nagyon unatkozik és elolvassa
2012. febr. 29. 18:59
 2/11 anonim ***** válasza:

hát 2 hónap alatt 2 éves kapcsolatot nehezen hever ki az ember! majd az idő és te elfelejteted vele! hagyj időt neki hogy le ülepedjen!

de amúgy hogy jöttetek össze?

2012. febr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? milyen gyerek? nem tudom, normális-e, de nem egyedi. a kapcsolat idejének fele kell alapesetben a felejtéshez, de ha ott a gyerek is...
2012. febr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

írt nekem levelet hogy tetszek neki és hogy nincs e kedvem megismerni.

ő kezdeményezett meg az elején is folyton kérdezte hogy tetszik e nekem..biztosan..stb azért látom rajta hogy erőlködik.

csak nekem olyan fura az egész de mondom nem volt ilyen hosszú kapcsolatom még ezért nem is tudhatom.

de ha így van akkor elfogadom ezt..hátha az idő megoldja

2012. febr. 29. 19:09
 5/11 A kérdező kommentje:

21, 21 évesek.

milyen gyerek? :) nincs senkinek sem gyereke...

ja tudom már a fiúra gondoltam..egyedül él albérletben és azért szeretethiányos.

2012. febr. 29. 19:10
 6/11 A kérdező kommentje:
bocs 21, 22
2012. febr. 29. 19:11
 7/11 anonim ***** válasza:
segíts neki te is! azzal hogy megmutatod hogy igen veled is működhet! most nehéz elfelejtenie mert 2 éves kapcsolat de lehet hogy veled több időt lesz... az amúgy nem rossz hogy jól kijön az ex-vel de amúgy miről szoktak beszélgetni? és amúgy ezt nem megbántás képen írom de lehet hogy veled azért ismerkedett hogy elfelejtse az ex-ét és ezért nem mer veled mutatkozni? de nem biztos ezt vele kéne megbeszélned.. mert az írásodból érződik hogy szomorú vagy miatta! beszéld meg vele az lesz a legjobb!!!
2012. febr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezért nem szabad szakítás után rögtön másik kapcsolatba belemászni...
2012. febr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a nagy büdös helyzet, hogy búfelejtőnek vannak veled, kislány. Kell ez neked?
2012. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem pl 3 éves kapcsolat után több mint fél évig nem néztem nőre.. nah de utána... :DDD

Lényeg: Idő kell hogy valakiből kimenjenek azok a bizonyos emlékek.Le kell foglalni az illetőt.. teljesen mindegy hogy mivel.. csak ne unatkozzon.. haverok..buli..fanta.. :))

2012. febr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!