Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnál is így megy ez a dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is így megy ez a dolog szakítás után?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy fiúval kb 2 hete. Nála is aludtam már 2-szer de nem feküdtünk le. Kb 2 hónapja szakított a volt barátnőjével, és 2 évig voltak együtt.


Nekem még nem volt ilyen hosszú kapcsolatom és nem tudom hogy megy ez. Tök jól elvagyunk meg minden, de pl utcán nem fogja meg a kezemet meg nem nagyon mászkálunk el sehova..csak átmegyek hozzá. Amivel nincs is baj mert 7-ig dolgozik. Náluk meg nagyon rendes mindig ölelget, puszilgat, szeretget.

De néha rájön ilyen rossz hangulat az ex-e miatt, néha amikor ott vagyok bevillannak képek vagy épp helyzetek róla. Heti egyszer felhívja a csaj telefonon és beszélnek. Meg irkál neki a lány hogy "ő volt élete szerelme" blabls..


Ezt próbáltam vele megbeszélni de ő nem akar róla.

Olyan mintha szégyelne vagy nem tudom :/ de csak kint, bent tök jó fej. Kérdeztem tőle hogy nem akar visszamenni a lányhoz? Ő: nem mert már nagyon nem ment nekik..csak nagyon nehéz tovább lépnie..és nagyon szeretethiányos is a gyerek mert nem él a szüleivel.

lehet hogy így van én nem tudom.


2012. febr. 29. 18:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszi :)

amugy ezt kérdeztem tőle hogy nem csak felejtésnek van velem?

de hát nyilván azt válaszolta hogy nem.

meg sokat írja hogy hiányzok neki :/

azt nem tudom miről beszélget a lánnyal..de gondolom osztja neki a csaj az észt hogy emlékszel amikor...meg de jó volt az...meg te vagy életem értelme...

és attól félek hogy olyat mond amiért visszamegy hozzá :/

igen meg akarom vele beszélni csak nem szereti ezt a témát felhozni :/ veszekedni meg nem akarok.

2012. febr. 29. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!