Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tegyek? :/ SZERETEM!

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác aki a legjobb fiú haverom már jópár éve. Nekem ő eléggé bejött, meg nagyon szerettem is, de barátnője volt. Ő is hangoztatta, hogy bejövök neki, de a csajt is szereti... Így én nem kértem belőle, meg nem tennék tönkre amúgy sem egy kapcsolatot. Kis idő múlva a srác mondta, hogy szakított a csajával mert a csaj megcsalta. Szomorú is volt, vigasztaltam jópár napig, majd egyik este felmentem hozzá mert megbeszéltük, hogy beszélgetünk egyet egy nyugis helyen és hát... Ott "aludtam" nála (vele). Tök boldog voltam, gondoltam, ő is az, elfelejti azt a hülye nőt, aki átverte. Így boldogok voltunk pár napig, mígnem egy nap a telefonja csörgött és én vettem fel. A csaja volt az, és mint utólag kiderült az egész szakítás témát csak kitalálta, hogy "vele aludjak". Szóval csak AZT akarta, bár ő nem ezt állítja. Nagyon ideges vagyok azóta is, nem beszélek vele, ő könyörög, hogy ne haragudjak rá. Nem tudom, mit csináljak, mert igazából még mindig szeretem :// De haragszom is rá. Segítsetek, teljesen tanácstalan vagyok, szörnyen érzem magam, konkrétan egy r_bancnak érzem magam :///
2012. febr. 7. 19:03
 1/8 realrocknrolla ***** válasza:
nincs veled gond, a ő vert át, szerintem nem érdemes foglalkozni vele, ez elég kretén dolog volt tőle
2012. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne érezd magad r*bancnak te jösz be neki jobban egyértelmü beszéld meg vele hogy szakitsanak:D
2012. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
le is feküdtetek ha jól gondolom ugye?
2012. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
19:11-es: igen, le.:/
2012. febr. 7. 19:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:):/ Még nem sikerült megnyugodnom..
2012. febr. 7. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy csakis érted sóvárgott mindvégig, csak nem tudott menekülni a volt kapcsolata fogságából, és ezért folyamodott ilyen "rossz" megoldáshoz. Ez teljesen nyilvánvalóan az ő hibája, de abban is biztos vagyok hogy ezt ő is belátja, és nagyon szeretné ha tudnád hogy csakis érted tette. Gondolom a másik barátnőjével már rég szakítani akart de, valamilyen okból kifolyólag nem bírta vagy lehet nem is akarta megtenni. Én azt mondom adj neki még egy lehetőséget, de mondd meg neki nyíltan, hogy egyikőtökkel most azonnal meg kell hogy szakítsa a kapcsolatot, különben te leszel az aki ezt megteszi helyette. Ha nem téged választ nyilván nem is érdemel meg, de ha igen akkor ez az ő utolsó esélye nálad. Nagyjából így kezelném a problémád. (F)
2012. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 egylány96 válasza:
én még azt hittem h engem vágtak át csúnyán :O szerintem egyébként nem tudja mit akar mert nem akar elveszteni mint barátot de annál jobban szeret h csak barátok legyetek és ő is össze van zavarodva viszont ez se menti fel az alól h átvert, de szerintem ha szereted beszéld meg vele h miért is történt ez mert mindenki hibázik :)
2012. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ez akkora szemétség, h nem is tudom, én mit csinálnék, ha velem történt volna. Nem értek egyet az előttem szólókkal, ez nem egy romantikus story, nem téged szeret, mert ha szeretne, akkor TÉNYLEG szakított volna a barátnőjével. Egyszerűen kihasznált, méghozzá nagyon ronda módon.
2012. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!