Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen helyzetben? Szeretem!

Figyelt kérdés
15 évesen egy 25 éves srácot szeretek és ő is engem.Ezügyben nem kell a kioktatás, nem érdekel.Nem rég óta vagyunk együtt.Anyum most mondta, hogyha nem mondom meg a srác nevét és telefonszámát, nem találkozhatok vele többet.Anyum a név alapján fel szokta hívni a tudakozót információért a bizonyos személyről.A korát eddig azt mondtam, hogy nem tudom.Ma pedig azt mondta, hogy muszáj megkérdeznem a sráctól, különben vége.Holnap talizok a sráccal, de ha még tali előtt megadom a teljes nevét, anyum a tali közben ordítva fog felhívni, hogy menjek haza.Mivel azt mondta, hogy korban van egy határ, és a 25 év az már sok és semmi nem lehet.Szeretem a srácot és nem akarom elveszíteni a kora miatt.A gondolkodásunk annyira egyezik...Akár hiszitek, akár nem.Apám még szobafogságot és mindentől való eltiltást is adna, ha megtudná a srác korát, mivel már egy 22 éves haverom(!!) miatt is ez járt.A srácot nem akarják megismerni, egyetlen barátomat sem akarták soha.A korát nem fogják elfogadni.Mit tehetnék??Hazudni nem hazudhatok!Kérlek segítsetek!:'(
2010. márc. 26. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tipikus kamaszkori hiszti " nem kell kioktatni, nem érdekel ". akkor ne kérj tanácsot. anyukadnak van igaza, ebben az esetben nem győz le mindent a szerelem. egyéb esetekben se, de arra majd rájössz. anyukad csak jot akar. ha nem akarsz magadnak rosszat, meg h 1 25 éves éretlen fickó kihasználja a naivságodat, és az ágyába vigyen, akkor hagyod ezt az egészet.
2010. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a tudakozóban senkinek nem mondják meg a korát... közösségi oldalakon meg rejtse el. nem tehetsz mást mint megmondod a nevét és a számát.
2010. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kihasználásról van szó, ő úgyis tudja, hogy nem fogok lefeküdni vele pár hónapon belül.
2010. márc. 26. 21:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Máshonnan is megtudhatják a korát, olyan helyen dolgoznak. :(
2010. márc. 26. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
ha ha, pár honap.. a te korodban még akár 1 - 2 évet is lehetne várni. és hidd el.. nem fog várni rád annyit.
2010. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem is kell annyit, mert már nem vagyok szűz.3 hónap kéne.
2010. márc. 26. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:
15 évesen nem vagy szűz?? hááát.. gratulalok, nem vagy semmi. akkor meg tökre mind1, nem? már ugyis megb.sztak. :DD
2010. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha anyudék nem engedik hogy pasid legyen akkor hogy hogy nem vagy szűz? ám nehezen hiszem el, hogy egy 25éves pasinak 15 éves kellene....
2010. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia

Ne foglalkozz a szüleiddel. Ki tudja ki lesz még az igazi, addig meg ha szeretitek egymást akkor tartsatok ki egymás mellett. A fiú titkosítsa a telfonszámát sűrgősen!!! Ha eltíltanak, akkor talizzatok titokban. A tíltött gyümölcs a legédesebb. Én 14 évesen jártám 22 éves pasival. 14 évesen vette el a szüzességemet.

2010. márc. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó Te vagy nagyon fiatal vagy még mindig vagy nagyon buta. szüzességed elvesztéséhez nagyon gratulálok. biztos jót röhöghettek rajtad a haverjaival. Szóval leszögezem. Az egy elég szerencsétlen dolog hogy 15 évesen 20 éves pasikkal járkáltok. a gondolkodásmódotok g@cire nem egyezik csak kik@úrt naívak vagytok. Ezek a srácok szerencsétlenek akik nem elég fa@zagyerekek ahoz hogy megk@rjanak egy korukbeli csajt aki már gondolkodik is. Szóval szerintem kevesebb szánalmasabb dolog van egy ilyen fiunál aki átba@@za a kilányokat. És a szüleidtől meg fogadd el amit mondanak nem mondanak mindig baromságot. Jó nem mondom mindenki kövesse el a saját hibáit amig fiatal de ez azért ELÉG nagy hiba... 17 fiu nem vok bu@i csak van véleményem. csá
2010. márc. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!