Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb 2 hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 2 hónapja szakítottam a barátnőmmel. Még érzek vmit iránta de nem szeretem. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mindig arra gondolok, h ha szeretne visszajönni hozzám én visszautasítanám. Mégis jól esik(néha alig várom) mikor ír nekem msn-en. Jha...és rosszúl esik, ha más fiukkal látom, vagy ha az üzenőfalra olyasmi van kiírva h szeretlek, meg ilyenek. Pfff nehéz elmagyarázni...még én sem tom h mit érzek. (amúgy közös meg1ezés volt a szakítás és barátok maradtunk)
2009. márc. 23. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy érett komoly kapcsolatra, ennyi. Csak egy fellángolás volt, amit nagy szerelemnek hittél, mert te is, mint rengeteg más pasi, képtelen vagy különbséget tenni valódi és képzelt érzelem között. Nem egy ilyen pasival találkoztam már sajnos, csak az a gáz, hogy nekem mindig valódi érzelmeim voltak és mindig lapátra tettek az ilyenek...
2009. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig voltam ilyen helyzetben, csak akkor ex könyörgött, hogy fogadjam vissza, de nem tettem. De azért mégis jól esett, hogy könyörög, meg ír nekem. Csak aztán ez 2naponta átcsapott abba, hogy lekurv@zott, úgyhogy már nem beszélünk.
2009. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval és sajnos én is gyakran rosszul jöttem ki emiatt...
2009. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valójában azért nem fogadnám vissza, mert miután szakítottunk rá 3 napra talált is egy másik fiut. Avval már szakított, de ha fontos lettem volna neki nem lépett volna ilyen hamar túl rajtam. Most megint írogat mióta szakítottak.

...jha meg azért mert senkinek sincs egy jó véleménye a lányról...nem tom mért, igaz kicsit iszik meg cigizik de hát 17 éves élje az életét.

2009. márc. 23. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:

hasonló a helyzetem és 100%-ig megértelek az én barátnőm már túl is lépett rajtam egy éves kapcsolat után 2 hónappal a szakítás után szóval elég nehezen bírom énis ...

én azt mondom a remény hal meg utoljára de szerintem feleslegesen álmodozol a lány után ha ő már nem ugy gondol rád ahogy te őrá ... bár ami talán jó taktika lehet...szakíts meg vele minden kapcsolatot se sms se msn semmi még csak egy kóbor szia sem hátha észreveszi magát...

2009. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tok termeszetes, ugyan en meg csak 2 hete szakitottam a parommal 2 ev utan, uhogy nagyon frissek az erzelmek. Nem tudom 2 honap utan mi lesz, de 2 het utan en ugy erzem, barmikor visszafogadnam, de aztan rajovok, hogy egy ido utan megint jonnenek a problemak, nem tudom, nekem is szarul esne, ha osszejonne valakivel ilyen koran...a nem tudom....sztem te is csak attol felsz, hogy egyedul vagy es szarul esik, hogy o meg mar tullepett rajtad.
2009. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mind1 már elmúlt...na jó nem egyik napról a másikra, de megtudtam, hogy már megint más sráccal van (szal minden hónapban egy...), és rájöttem, h nem érdemli meg h sóvárogjak utána. Asszem kezdek rájönni, hogy mért nincs senkinek jó véleménye róla. :)
2009. márc. 23. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!