Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam barátnőmmel, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam barátnőmmel, ami fáj is meg talán nem is. Miért nem tudok most másra gondolni? Jól tettem szerintetek?

Figyelt kérdés
Csütörtök óta nem volt gépnél és mivel nem idevalósi nem is beszéltünk. Kedden itt akart aludni és úgy volt felhívom majd. Csütörtökön még nagyon jól megvoltunk, viszont előtte sokat veszekedtünk meg sokat eltűrtem neki. Ma voltunk 1 hónaposak így gondoltam felhívom és mondom neki hogy nagyon szeretem. Hívtam és semmi. Írtam egy smst hogy én vagyok anyuéról. Hívom és felvette majd valamit hallottam hogy beleszólt de nem érthetőt és kinyomta. Hívtam megint és csak foglaltat jelzett. Próbáltam 4.jére és 5-6 hívás után kinyomta. Írtam egy smst hogy Boldog 1 hónapot, köszi hogy szarsz a fejemre. Végülis most facebookra kitettem hogy egyedülálló. Szakítottam vele mégse tudok semmi koncentrálni. Miért?
2011. júl. 3. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán mert szereted?Amúgy nem kellett volna egyedülállóra tenned,elég a bonyolult is:D
2011. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
o_O fakanál
2011. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
????? Az a szakítás hogy facebook-ra kiteszed hogy egyedülálló vagy?:D Egyébként mi az amit tűrnöd kellett tőle? Nem lehet hogy a telefonjával volt valami? Amúgy meg miért kéne attól tudni koncentrálni hogy "szakítottál" vele? A szakítások nem arról híresek hogy sok boldogság hormon szabadul fel utána. Ha tényleg olyan sokat tűrtél neki és szenvedtél mellette akkor jogos a szakítás. Persze egy nem virtuális szakítás:)
2011. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert máshogy nem tudok azért jelen helyzetben. Ő nincs gépnél hogy megbeszéljünk egy talit, a telefont nem veszi fel tőlem 100 kilóméterre van. máshogy nem bírom . írtam neki smst hogy ez nem fog menni. Egyébként olyanokat tűrtem hogy egy 'jóbarátjáról' áradozott utána mikor összevesztek kiderült hogy mellettem többet akartak egymástól meg elment idegen fiúhoz házibuliba akit az nap ismert meg. Felháborodott hogy féltékeny vagyok. Telefonált mellettem úgy hogy két lépést ellépett majd azt mondta hogy nem az a fiú hívta utána kiderült hogy nagyon sok egyezés van a telefonban mondott dolgok és a valóság között ilyen például a "majd születésnapodkor beszéljük" aztán aztmondta hogy ezzel a fiuval amugy is születésnapján találkozok majd. Tehát ilyen "apróságok"
2011. júl. 3. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég laza csaj akkor. Úgymond. Jól tetted. De attól még természetes hogy nem tudsz másra gondolni, mert szerelmes vagy és fáj neked ez az egész. Majd elmúlik. Próbáld meg lekötni magad valami izgalmas dologgal. Vagy menj kirándulni, vagy amit amúgy szeretsz. Úgyis rá fogsz gondolni, de talán nem érzed majd olyan szarul magad. Az idő meg majd begyógyítja a sebet. Vagy egy másik lány, ki tudja;)
2011. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez az hogy vele voltam is 3-4 csaj folyamatosan leakart csapni a kezéről még is most nem ugy megy.. a csaj mellett még flörtöltem meg ilyenek finoman persze de most meg nem tudok egyszerűen.
2011. júl. 3. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:
flörtöltél mellette? jobb is neki ha elhagytad..:D
2011. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem flörtöltem csak buliban voltam és beszélgettem este egy csajjal hogy mi a helyzet ilyenek.. ezeket általában szinglin szoktam megcsinálni de neki is van barátja.. csak beszélgettünk aztán ennyi.
2011. júl. 3. 23:18
 9/9 anonim ***** válasza:
hogyne:D
2011. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!