Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek menjek bele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek bele? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly kezdtem a jogi egyetemet,és van ott egy fiú 4.es szintén jogin és félig roma,nagyon inteligens sokat beszélgetünk és nekem nagyon megtetszet szerintetek legyen komoly a kapcsolat? Egy picit látszik rajta,hogy roma csak a bőrszín,de az arcformája nem a viselkedése normális!

Válaszokat várok sokat!

22/L


2012. máj. 8. 07:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy a környezeted elítél?
2012. máj. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha a társadalomra vonatkoztatjuk ezt a kérdést, akkor ellenzem...nehogymár romákat szaporitsunk!!!

Viszont, ha érzelmileg tudsz kötődni hozzá és ez viszonzott akkor megpróbálhatjátok együtt eltölteni az egyetemi éveket. :)

2012. máj. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Besenyő"

Igazából csak külső személytől kértem volna vélemyént akit nem ismerek!Nem félek én.

2012. máj. 8. 07:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt nem nekünk kell eldönteni,hogy legyen-e egy roma sráccal komoly kapcsolatod.Ha a vonzalom kölcsönös,akkor próbáljátok meg.Bár az írásodból kitűnik,hogy nem repesel az örömtől,hogy roma.
2012. máj. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 cigány, mindig cigány marad!
2012. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én nem kezdenék vele, szerintem te se. le fog szúrni!!
2012. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából bele is vágnék,meg nem is! :(
2012. máj. 8. 07:52
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért szúrna le? -.-
2012. máj. 8. 07:53
 9/13 anonim válasza:

Ha nem szerettél bele, szerintem tartsd meg barátnak vagy társnak, mert úgy leélni hosszú éveket, hogy két hibbant "oldal" a fejetek fölött dobálózik válogatott ocsmányságokkal a másikról...


Te azt fogod megkapni, hogy a párod a neoliberális erők tenyésztett fegyvere, vagy kevésbé intelligensek részéről azt, hogy "a vérében van a bűnözés".


De ha beleszerettél, ezeknek nincs semmi jelentősége. Ha a Feleségem cigány lenne, ugyanúgy az életemet adnám érte. De egy cigánylánnyal soha nem randevúznék egyébként, legfeljebb ha csak szabadidőpartnert keresnék, nem komoly kapcsolatot.


Nehéz kikerülni egy társadalom hülye rétegét, és egy szimpatikus fiúért lehet, hogy nem is érdemes megpróbálni.

2012. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mert cigány
2012. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!