Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről? Menjek bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Menjek bele?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy én kb 3 éven keresztül szerettem egy srácot. Végre elhatároztam magam, és írtam neki egy levelet, h beszéljünk.Azt kérte levélben írjam le, így megtettem, de nem válaszolt rá.

Most pedig egy másik srác elkezdett érdeklődni irántam, de nem tudom mit tegyek, mert én még mindig az előzőt szeretem. Egyszerűen nem tudom elfelejteni...próbáltam, de sehogy sem megy:S

Mit tegyek? Érdemes úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy még mást szeretek? Mert igazából előtte már próbáltam, de nem ment, szal...Vélemény?


2010. szept. 10. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, én is mást szerettem már 5 éve mikor összejöttem az előző párommal, 3,5 évig tartott a kapcsolat, és annak hogy tönkrement, semmi köze nem volt az előző szerelemhez!Azt mondom vágj bele, végülis nem férjhez készülsz menni,először ismerkedjetek, és onnan már te is el tudod majd dönteni hogy érdemes-e belevágni!
2010. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy cipőben vagyunk,de már összejöttem egy másik sráccal,rájöttem,ezért nem érdemes évekig kínozni emiatt.Tovább kell lépni,tudom nehéz,de próba szerencse,ha a viszonozza a szerelmedet az a srác,aki neked tetszik.

18/L

2010. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj bele, nincs sok veszteni valód!!!
2010. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!