Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális szűrést, vagy...

Szexuális szűrést, vagy vizsgálatot hogyan készíttessek? , hova menjek? , mit gondoltok az alábbiakról?

Figyelt kérdés

Üdv


24 éves vagyok, és pasi, barátnőm 22 éves.

1,5 hónap után jutottunk el addig, hogy szex is belekerüljön a kapcsolatba. Petting már volt.


Szóval barátnőm szeretné, hogy előtte elmennék egy szűrésre, hogy semmi bajom, betegségem.

Én természetesen nem örülök neki, de érte megteszem.


Volt már valaki ilyen helyzetben? Hova kellene menni, és mivel jár?


kösz


2010. márc. 25. 23:24
 1/4 anonim válasza:

Hát, nem tudom, hogy pontosan mire gondolsz szexuális szűrés alatt... Ha esetleg az AIDS-szűrésre, akkor azt úgy tudom, hogy megcsinálják anonim és ingyen a Mária utcai Bőr és Nemibeteg gondozóban (VIII.ker.).

Mivel ez alapból egy bőrgyógyászati rendelő, szerintem ha mást nem, akkor tudnak felvilágosítást adni, hogy hova érdemes elmenned.

2010. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha a barátnőd hozta fel, akkor mondjon ő egy helyet. Ő is megy, nem?


Amúgy keress rá guglin, aztán érdeklődj!

Pl.: [link]

2010. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elso jo.Az a Sote intezete profik.10.000 a teljes kivizsgals.


Kenetek vetele hugycsobol.

Hpa,teszt ,Clamidia,tenyesztik a vitt reggeli ejakulaciot es a reggeli elso sugaras vizeletet.

Hazidokitol vihetsz fullos verkepet.

2 het.

Bejelentkezni telefonon lehet.Csak idore behizott szemelyeket latnak el.

2010. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el vért adni. Ingyenes szűrővizsgálat is jót is teszel vele. :)
2010. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!