Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek menjek bele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek bele? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly kezdtem a jogi egyetemet,és van ott egy fiú 4.es szintén jogin és félig roma,nagyon inteligens sokat beszélgetünk és nekem nagyon megtetszet szerintetek legyen komoly a kapcsolat? Egy picit látszik rajta,hogy roma csak a bőrszín,de az arcformája nem a viselkedése normális!

Válaszokat várok sokat!

22/L


2012. máj. 8. 07:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó elötinek köszönöm!
2012. máj. 8. 08:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát én személy szerinte ellenzem az ilyet, hogy miért azt ne taglaljuk. Én nem csinálnék ilyet soha az biztos. De most nem fogok még énis rasszista kijelentéseket tenni, azt kapod itt rendesen mástól is. Csakis a te döntésed, esetleg annyit fűznék hozzá, hogy amíg nem láttad a családját, ne tegyél olyan kijelentést hogy "a viselkedése normális". Ha azokat is láttad, és akkor is úgy gondolod mint előtte, akkor rendben! :)
2012. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jajj tudod mit, mondjuk leírtad volna ezt az egészet, csak a roma részt hagytad volna ki, senki nem szólna egy rossz szót se. ha intelligens, normális, semmi deviancia. gondolom nem véletlenül jár jogra sem. pff én a személyiséget szoktam elítélni esetleg, nem a bőrszínt. aztán te tudod
2012. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!