Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék összeismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összeismerkedni egy rendes lánnyal akibe bele is szerethetnék. A városba pl hova mennek a legtöbben a lányok? Vagy hova menjek? Hol keressek egz baratnőt akibe megbbizhatok és jó eséllyel bele is szerethetek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nem irtad pesti vagy e, és korulbelul hany eves, tehat milyen korosztaly, ez a ket info sok valaszadónak segítene valaszolni :D
2008. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem írta, ezért 99% h BP. :)
2008. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
13 vok.
2008. nov. 19. 16:09
 4/8 A kérdező kommentje:
nah Thx. mostmar jöhetnek a válaszok
2008. nov. 19. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

13évesen miért akarsz te szerelem után keresni??

az olyankor vagy jön,vagy nem..nem kell azt keresni,legalábbis ilyen fiatalon sztem nem..

amúgy partykba járnak sokat,bár 13évesen nem hiszem,h bárhova is beengednének. pl.Mammutba Kaméleon vagy Tabu, Retro77, Dokk....de ezt majd két-három év múlva próbáld sztem..

addig meg neten ismerkedj meg a baráti köröddel járj el bowlingozni,billiárdozni,stb.

2008. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 13 leszek, és igazából én is keresem a szerelmet. Csak ahogy észrevettem, nem jön be sem nekem, sem az én korosztályomban levő lányoknak a túlzott "csajt akarok" mánia. :) Remélem valamennyire érthető voltam ;)
2008. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy 13 évesen még annyira nem engedik el egyedül a lányokat mászkálni. jóó bocsi, lehet hülyeséget mondtam, 16 éves lány vagyok és elöször akkor mehettem haza az iskolából egyedül, amikor már bőven megvolt a személyim...

a tuctucos diszkokat felejtsd el, electropartikra járj, mert ott igényes lányokat szoktam látni, pedig a fiúkat figyelem:) a trafóban, az a38hajón volt legutóbb... kollektiva bulikat keress, nagyon jó:)

nem bulis lehetőség a váci utca-deák tér inkább nyáron, sok a fiatal és nem gáz odamenni olyanhoz aki tetszik, bár azért ott is 15-16 év az átlag életkor...

sok szerencsét, örülök amikor ilyen dolgokat megoszthatok, ha már nekem nem jönnek össze a dolgok :D

2008. dec. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem a westendbe ha bemész,ott épp elég lányt fogsz találni :D
2008. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!