Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszíntén minek próbálkozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszíntén minek próbálkozzon a lányoknál egy olyan srác, aki nem kifejezetten helyes? 25/F

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatni akarom magam csak reaálisan látni a helyzetet.

Az átlagos lányokról beszélek, nem a szép lányokról!!!

Nekem nem kell szép barátnő!!


2013. jan. 25. 18:48
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Értem, tehát te megteheted, de én nem? Itt is megjelenik a kettős mérce.. érdekes...

Egyébként elég egyedi az írásképed és elég sok írásodat olvastam, hogy képet kapjak rólad. :)

Minden hova ugyan azt írod és Blackmore című kollégával egyetemben csak a madárijesztő készítés és a mocskolódás megy. :)

2013. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

Persze hogy ugyanazt írom, talán midnenhova ugyanaz az ember fejegyenest más véleményt írjon, főleg azonos szex témakörben, azonos siránkozós topikokhoz. MErt itt kb két naponta forog vissza dettó ugyanaz a 6 - darab témakör. De leírom, mert ez is egy álláspont, és egy vélemény, hiába lázadsz ellene, hiába toporzékolsz, akkor is álláspont, és sokan választják ezt. Lehetőségektől függeltenül mindenkinek kétféle útja van az életben. CSak az egyik tábor nem fogja megérteni sohasem a másikat.

Nap mint nap jöhetnek újabb és újabb emberek akik olvassák ,azokhoz is kell hogy terjedjenek az intelmek! az észérvek a parasztvakításokat ellensúlyozandóan!

2013. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Épp ez az. Tőled egyszer sem láttam ész érveket. Felsorakoztatsz egy kazal összefüggéstelen akármit, hogy az tény és mintha azt mindenkinek el kellene fogadnia.

Meg ez is, hogy mindenkinek két útja van... Nem. 100. ha nem több. Szabad akarat. Érted?

Veletek beszélgetni kb. olyan, mintha egy színvaknak mesélnék arról, milyen csodás a szivárvány. Nem látják, csak a szürke x árnyalatát, beleértve a feketét és a fehéret.

2013. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Nem, nem erről van szó. Arról van szó,hogy saját elvek,+ amit a környezetemben tapaszalok. AZt írom le. Az erről alkotott véleményt. Ez nem szentírás. Ezt fogd fel, nem kötelező elfogadnod. Vagy egyetértesz vele ,vagy sem. Nem érdkel. Semmivel nem több az amit te írsz,csak a másik oldal. Két útja van midnenkinek. Családos élet megalkuvással , vagy egyedül kéjnőkkel. Mindenki maga választ. Csak erről van szó. Mindneki lehetőségeitől függően azt az utat válaszja, amit a sors rámért. Ennyiről van szó! Néha nincs kiút. Szeirntem nincs.
2013. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

És már megint.

Vagy lehetek boldog egyedül is, mert én úgy is jól érzem magam, de lehetek boldog egy hárem tagja ként, ha éppen arra van kedvem és még sorolhatnám, itt meg is buktattam a két utas elméletedet szerintem.

Másrészről, olyan mértékben általánosítasz, hogy hihetetlen, csak mert te ezt láttad a környezetedben.

Az én környezetemben pedig nem ez van, nem ezt látom.

Sőt, amiről te írsz még csak nem is tapasztaltam, pedig elég sok helyen jártam és elég nagy az ismeretségi köröm.

2013. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Hát márpedig csak a párkapcsolati élettertamról is láttam már nem egy nem kettő, hanem több tucat érdekességet, és ez már bőven lehet általánosítási tárgy,hogy mennyire szétmennek, mennyire belefásulnak ,mennyire kiunják, mennyire el lehet szedni bárkit bárkitől. Csak ámulok és bámulok. Mint a szaros gatyát, úgy váltogatják az emberek a párjaikat, és nem csak egyféle közegben, sokban, még családosok is! látom azt is,hogy midnenki megtalálja a maga közegét, ahova való. Kasztosodás is nagyon helytálló a párválasztásban simán rá lehet hőzni a sablont, midnen összeáll, rengeteg példát látok, kevés a kivétel. Lehet hogy te Disneylandben élsz, de itt a Földön máshogy mennek a dolgok.
2013. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Értem, hogy ezt látod, de te mit tapasztalsz? A te "csajaid" (???????) is ilyenek voltak? Mert akkor eléggé beleválasztottál.

Ettől függetlenül továbbra is általánosítasz, ami még mindig hatalmas hiba.

Igen nyilván Disneylandben élek, ahol az ég rózsaszínű és minden kis hercegnőnek van hercege. :-) Tök király. :-)

2013. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Ugyan, drágám, senki nem mondta, hogy kötelező csajozni. Ha te úgy érzed, hogy esélyed sincs, és a tököd tele van már vele, akkor hagyd a francba.

De akkor ne sírj, hogy te nem kellesz senkinek. Élj magadnak, élvezd az életet, és légy boldog!

2013. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Ha helyes vagyok az baj?
2013. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
Ha helyes vagy, akkor nyert ügyed van.
2013. jan. 27. 10:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!