Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszíntén minek próbálkozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszíntén minek próbálkozzon a lányoknál egy olyan srác, aki nem kifejezetten helyes? 25/F

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatni akarom magam csak reaálisan látni a helyzetet.

Az átlagos lányokról beszélek, nem a szép lányokról!!!

Nekem nem kell szép barátnő!!


2013. jan. 25. 18:48
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
olyan hülyék azok a fiúk, főleg férfiak, akik azt hiszik hogy azért mert nem adoniszok, akkor már nem is lehet joguk boldognak lenni, és nem méltóak egy lányhoz sem.. ébredj fel te is kedves kérdező, a lányok nem parishiltonok.
2013. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:

Xeno:


Annyira tipikus vagy. :-P Tipikus nethuszár, ezek után kíváncsi lennék hogy viselkedsz randin. :-D



Kérdező:

Felejtsd el ezt az egész marhaságot.

Decemberben randiztam egy adonisszal, mert úgy gondoltam, hogy na meglátjuk mit tud.

SEMMIT. Aranyos volt, meg helyes, ezt nem tagadom, de nem tudott megnevettetni és marhára unatkoztam mellette, alig vártam, hogy hazaérjek. Arról nem is beszélve, hogy egy nejlonzacskónak is több kisugárzása van, mint neki.

Szóóóóval.

2013. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Így van, hagyd a fenébe. Magad sem hiszel benne. Fizess a szexért, gyorsan kapsz jó nőt és kész. Nem kell ezen szarakodni. Érzed,hogy nudli vagy, még ha összejön, akkor is hosszútávon le fogsz morzsolódni mint a kukoricacsutka!
2013. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:

nem sajnaltatni akarod magad... ja persze

25 evesen lehetne tobb eszed es felfogd hogy lehetne baratnod, sot csinos baratnod, ha abbahagynad a nyafogast

2013. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:

Nekem volt nem kifejezetten helyes pasim és szerettem.

Engem általában szépnek tartanak.


Ha nem próbálkozott volna be, akkor valószínű sosem jöttünk volna össze.:D

2013. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:

12 es, ez szép és ,jó , tipikusan a kívül fasza, belül nulla esete. Ez kb. én is ilyen vagyok, életbe nem is basztam, 27 vagyok.

De a másik verzió is ugyanilyen bukta, ha ronda kis tetű az illető, egy kertitörpe kobold remek belsővel, akkor meg max jóhavernak ,házicsacsinak lesz kapós. Ugyanúgy bebukják azok is.

Mindnekinek a kívül+ belül normális kell.

Ennyiről van szó.

Te is egy nulla kisugárzású menő gyereknek adtál pályát, nyilván azt nézted meg,hol tudod végül elkapálni, és persze bebukta, ő sem ment át a vizsgasoron. Nem meglepő.

Ha nem hozod a színvonalat kívül, belül, akkor baszhatod magad. Fél ember nem ember szexuális téren!

2013. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

Amikor találkoztam a barátommal egy dologban voltam biztos: barátságbál több lesz közöttünk.

Erre már 5 éve együtt vagyunk.

Aki tud az tud.


23/L

2013. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
Persze ez a barátod sem "néz ki kifejezetten jól" meg "nem is gazdag" mi? :D :D :D Nice try
2013. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:

Nálam inkább arról szól a dolog, hogy belül milyen. Külsőre mindig olyan srácok jöttek be, akiket az egész ismeretségi köröm lefikázott, mert hogy hogy néz már ki?!

Én meg úgy vagyok vele, mint a menhelyen a kismacskákkal, mindig a legcsúnyább kell.

Ez az én defektem. :-)


Xeno:

Ilyen labdát nem lecsapni, ejj ejj.

Randizunk?

2013. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:

Üdv. Xeno itt is :)

8-assal értek egyet. Ha annyit udvarolna egy lánynak amennyit itt kommentezik, szerintem rég nem lenne semmi gond /egy feminista/

2013. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!