Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszíntén minek próbálkozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszíntén minek próbálkozzon a lányoknál egy olyan srác, aki nem kifejezetten helyes? 25/F

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatni akarom magam csak reaálisan látni a helyzetet.

Az átlagos lányokról beszélek, nem a szép lányokról!!!

Nekem nem kell szép barátnő!!


2013. jan. 25. 18:48
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

Jahogy akkor neki miért adtam esélyt?

Mert kedves volt, nem tahó módon közeledett, reméltem, hogy ennél több van benne. Plusz a zenei ízlésünk is hasonló volt, bár én 14 évesen kinőttem a numetalt.

2013. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

Tényleg nem önsajnálatból írtam ki a kérdést! Azon már túl vagyok!

Szembenéztem az igazsággal nem vagyok helyes, lányok kedvence típus!

2013. jan. 25. 19:16
 23/56 anonim ***** válasza:
Ja nem bocs 5 ös D: Ejj a sok piaaaa
2013. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

Hát nemtom, én például nem tudnám elviselni,hogy valaki egy menhelyes kivert kanmacskának nézzen, és szánalomból, sajnálatból üljön a répámra. Szeressen azért ,mer meglátja a kant bennem, ne könyöradományból már. AZtán évekkel később meg mindig a nő majd a jobbféle manuszokra fogja csorgatni a puncinyálát. EZek így szoktak menni.

CSak elv, nem rám vonatkozik, csak azért furcsa.

Ennyi erővel lehet olyan nő is aki a csövesekre bukik, mert olyan édesen kuporognak ott szaros seggel a váróteremben.

2013. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:

Szövegértése 1es! Leülhetsz. :-)

Nyilván az én példám is félreérthető volt, de nem ennyire.


Arra vonatkozott, hogy nekem nem a tipikus jó pasik jönnek be, de mégcsak nem is az átlagosak, hanem az érdekesek, arcszerkezetre, testre mindegy. Nem könyörületből pasizok, vagy randizom ezekkel a srácokkal, hanem mert ezek tetszenek.


És akkor is igazam van, tényleg a leghülyébben kinéző kismacskák a legaranyosabbak. Másnak csak a fajtiszta kell, mert az a jó neki. Nekem meg a keverék foltos loncsos, mert az tetszik, az szimpatikus. Nem mert megsajnálom.


Érted már a különbséget, vagy írjam körbe még többször hogy eljusson a fejecskédbe?

2013. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

Értem na, nem kell annyira punciragörcsölni a dolgokat! Bár elég félreérthető volt hidd el.

Ebben van amúgy valami, nem a kifejezetten babaarcú szépfiúkat szereted, hanem emezeket. Tehát nem Alain Delon hanem inkább Charles Bronson a te embered!

2013. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:

Egy kicsit elkanyarodtunk a kérdéstől! De nem baj. :)


Szóval én azért nem látom értelmét, mert minél többször kapod vissza a "nem vagy helyes" reakciót, az megmaradt kis önbizalmát is szétrombolja az embernek.

Prostihoz pedig szeretnék mindenféleképpen elmenni, mert évek óta azt tapasztalom, hogy ez az egyetlen lehetőség a szüzesség elvesztésére. Reménykedem benne, hogy a nemi életre nem ez az egyetlen út számomra, de hát a genetika nem dobta nekem. Mert úgyebár egy helyes fiút összeszednek a lányok, sőt ők udvarolnak neki.

2013. jan. 25. 19:30
 28/56 anonim ***** válasza:
Ő nem, de pl Jack Black, Bud Spencer, Tarantino, adrien brody (bár a nagy orrától eltekintve a helyes kategória, de basszus, az az orrr <3), Jeff Bridges (hozzá hasonló, tőlem alacsonyabb pasim volt is), Zach Galifianakis.. sorolhatnám még, mert tuti van olyan, aki most nem jut eszembe.
2013. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Viszont aki nálad is esélytelen lenne az Woody Allen, John.R.Dilworth meg Kern András a "gyíkok" vagy másnéven "lúzerek", mert hát hogy néznek már ki nagy orr meg bénabéla szemüveg atyaisten.
2013. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

Woody-n látszik, hogy neurotikus, ő ezért nem, Kern tök rendben van, John.R.Dilworth meg fogalmam sincs ki, de google képek alapján simán járnék vele is.


Xeno szívem, ne példálozgass, hanem randizzunk.

2013. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!