Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszíntén minek próbálkozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszíntén minek próbálkozzon a lányoknál egy olyan srác, aki nem kifejezetten helyes? 25/F

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatni akarom magam csak reaálisan látni a helyzetet.

Az átlagos lányokról beszélek, nem a szép lányokról!!!

Nekem nem kell szép barátnő!!


2013. jan. 25. 18:48
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Nem is ismerlek... Ráadásul mi a garancia, hogy ez most nem trollkodás vagy csapda?
2013. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

Azt tudod ugye, hogy prostizással a legtöbb lánynál mínuszból indulsz?

Inkább legyél szűz, azt értékelem. Tapasztalatlan ronda srác oké. Prostis, egyéjszakás, farokorientált felejtős!! Átlagos lányoknál átlagos pasinak igenis van esélye. Az én pasim sem Adonisz, ki is dobnám ha borotválna, szolizna és többet tollászkodna a tükör előtt mint én.

Mindenkiben van valami amit meg lehet látni, ami érdekessé teszi a másik szemében. Ha nem a külsőd akkor pl egy érdekes hobbi, férfias érett felelősségvállalás viselkedés és gondolkodás, kitartás célok, tervek egy jövőkép. (ez az ami sokaknál hiányzik)

Valakinek lenni nehéz, de az ember kitűnik a tömegből ha úgy akarja és lesz nő aki meglátja benne a számára fontos, vonzó dolgokat. Ha az nem a külseje akkor persze jönnek a rosszmájú vélemények a külső szemlélők szájából. A pasikat nem a szépségükért szeretjük. Nagymamám mindig azt mondta: "-Lányom a férfi egy fokkal legyen szebb az ördögnél"

Az csinálja jól akinél a kudarc és visszautasítás szél a vitorlába, nem pedig lépcsőfok a süllyesztőbe.

2013. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

Szerintem Danny De vitot akarja!

Na de kérdező, figyelj, aki helyes, jó kiállású,azt sem szedik össze a nők. Max kedvesek vele, és ennyi. De akkor is sajna elvárják a nők,hogy a pasas udvaroljon csesszékmeg. Ha től jó, akkor meg az taszítja őket! ez is oltári nagy gáz. Semmi sem jó ám.

A másik meg az csak a romantikus filmekben van max, meg az autogrammosztón,hogy nyüzsögnek a macák egy jó kiálású palikörül. Esetleg a tizenéves kis picsuszok a sulipadnál, de azokat haggyuk, nem játszik kategoria, tinikkel nem szabad tervezni, mert továbbtanul, az a tény meg alapból öli a párkapcsolatot. Nő 20 éves kortól kezdődik ismerkedés terén, azelőtt semmire se jó párkapcsolat terén. de ez már más téma nyilván, csak azért leírom.

2013. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

Én sem ismerlek, de a randi célja az, hogy megismerjelek. :-)

Ha trollkodnék nem így nézne ki a dolog.

2013. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Azért valami előzetes beszélgetésre szükség lenne nem lehet csak úgy "durrbele" módon csinálni ezt.
2013. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
25 ös kicsit írd már jobban körül! Mond azt inkább hogy mások szerint ronda srác aki számodra a legjobb pasi! De ne úgy hogy te tudod hogy " nem valami jó" de mivel érdekes így őt választottad...mert így benne van hogy részben elégedetlen vagy te is mert eltudsz képzelni jobbat is.
2013. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

Még mindig ott cseszed el, hogy tipizálod az embereket.

Pláne engem úgy, hogy nem is ismersz. Mindamellett ilyen alpári stílussal és ilyen helyesírással valahogy nem csodálom, hogy csak ennyire vagy képes. :-)

Szép estét kis nyomika.

2013. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:

Xeno:


Mért kéreted magad? Tudod, mindenki érdemel egy esélyt..........


Santorini-t abban osztom, hogy a prostit felejtsd de rohadt gyorsan, én is 28 évesen vagyok szűz, nálam még nem is próbálkoznak, mint Xeno-nál, de nagyon ellene vagyok a prostinak.

2013. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
Pedig a tipizálásnak nagyon is van alapja. Látom, tudom, és logikus is. Egyszerüen a környezetemben mindenre illik ez az elmélet amit írtam. Ritka kivételek mindig vannak ,de általánosságban igaz. NYelvtanórán meg aludtam. De diplomát szereztem ettől függetlenül,úgyhogy nem tartom magam nyominak. Nyomi az, aki a kifejezésmód, meg helyesírás alapján tipizál! rossz előítélet, semmi több. Ne ítélj elsőre....
2013. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

Az "egy fokkal szebb az ördögnél" szállóige egy filmből van, ha jól tudom, a '30-as évekből. Akkoriban nem nagyon volt egy nőnek esélye egymagában megélni, a gyors házasság volt az egyetlen alternatíva. És azt se felejtsük el, hogy akkoriban minden korosztályban nőtöbblet volt, ma a 18-30 éves korosztályban 100 nőre 106 férfi jut.


[link]


Érdemes megnézni a 'Single' és a 'Married' statisztikákat.

2013. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!