Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Mit tegyek? 25/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Mit tegyek? 25/f

Figyelt kérdés

A környezetemben élők visszajelzései alapján nem vagyok egy csúnya srác.


Alapvetően nincs sok bátorságom leszólítani egy lányt, buliba 1-2 rövid ital után jobban lenne, de ott meg nem sok normális lányt lehet találni (ez csak egyéni tapasztalat)...


Volt már rá példa, hogy buliban rám akaszkodott egy-két csaj, meg a nyakamba ugrott és vadul megcsókolt, hogy menjünk be a WC-be, majd ott dugjam meg.

Nekem őszintén szólva nem jönnek be az ilyen típusú csajok, akiket bárki felpróbálhat a discoban. Valahogy többre tartom magam annál, mintsem az ilyenekkel foglalkozzak, nem is beszélve a különböző nemi betegségekről.


Akivel meg kollégiumban/boltban spontán beszélgetésbe elegyedtem, és szimpatikus volt mind külsőleg, mind belsőleg megkérdeztem, hogy van-e valakije, akkor a válasz kivétel nélkül: Van barátom.


A lényeg: Hol találok olyan lányt, akivel kialakíthatok egy komoly kapcsolatot? Hol lehetne ilyen céllal ismerkedni?



2013. jan. 23. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"A bulikat felejtsd el, valahogy ott még a normális emberek is megőrülnek.

Én voltam párszor, hogy kipróbáljam milyen a heringnek lenni és pocsék zenétől megsüketülni. "

Elmentem csajokat nézni egyetemista buliba. Egyszerűen nem értem, hogy arra a f*sra, ami szólt, miért volt tömve a táncparkett? Ráadásul akkora volt a parkett, hogy onnan kiszabnadulni szinte lehetetlen volt. A csajok fülébe suttogni sem lehetett.

Régebben legalább voltak lassú számok is, ahol a kiszemelt csajt felkérhettem táncolni De arra a sz*rra, ami ment ezt nem lehetett volna megcsinálni.

Mi ebben az élvezet? Egyetlenegy dallamosabb szám nem volt.

Nem hinném, hogy én lennék őskövület (jóval 30 felett), mert tavalyelőtt egyetemi napokon szintén elmentem bulizni (másik egyetem), és ott egész normális diszkózene volt.

2013. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem először is hagyd egy kicsit azt az elhatározásodat, hogy "komoly kapcsolatot" keress minden áron. Valószínűleg messziről süt rólad a nagy akarás, ami ebben az esetben nem biztos, hogy jó.

Kollégiumról írtál. Ott laksz? Ha igen, akkor -feltételezem - tanulsz még. Egy olyan közösségben, mint egy kolesz, vagy egy egyetem, ezer módja van az ismerkedésnek. ISMERKEDÉSNEK, és nem annak, hogy egy fél órás beszélgetés után, az illető kapcsolati státusza után érdeklődj. Tehát ne okvetlenül egy lehetséges partnerre "vadássz", hanem ismerkedj, beszélgess lányokkal a környezetedben, tanulj meg felszabadultan viselkedni, a jobbik formádat mutatni. Azt érd el, hogy egy laza, jópofa, értelmes, segítőkész srácnak ismerjenek meg, aki nem nyomul, de ha úgy alakulna, partnerként is számításba jöhetne. A többi már részben szerencsén is múlik, de hidd el, hogy nem fogsz magányosan megöregedni:-))

2013. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tökre olyan mintha én írtam volna a kérdést :)

De én csak 23 vagyok. Amúgy az is érdekes, hogy mennyi lány írja, hogy milyen jó, hogy vannak még ilyen férfiak meg hogy "van remény"...


Akkor én nem tudom hol élek, de valahogy soha nem sikerül ilyenekkel összefutni. Mindenkinek a fux, a verda, az ész nélküli bulizás számít meg tényleg sokan vannak akiket szinte bárki felpróbálhat. Talán a lakóhelyem teszi, nem tudom... lehet el kéne költözni?

2013. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!