Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Mit tegyek? 25/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Mit tegyek? 25/f

Figyelt kérdés

A környezetemben élők visszajelzései alapján nem vagyok egy csúnya srác.


Alapvetően nincs sok bátorságom leszólítani egy lányt, buliba 1-2 rövid ital után jobban lenne, de ott meg nem sok normális lányt lehet találni (ez csak egyéni tapasztalat)...


Volt már rá példa, hogy buliban rám akaszkodott egy-két csaj, meg a nyakamba ugrott és vadul megcsókolt, hogy menjünk be a WC-be, majd ott dugjam meg.

Nekem őszintén szólva nem jönnek be az ilyen típusú csajok, akiket bárki felpróbálhat a discoban. Valahogy többre tartom magam annál, mintsem az ilyenekkel foglalkozzak, nem is beszélve a különböző nemi betegségekről.


Akivel meg kollégiumban/boltban spontán beszélgetésbe elegyedtem, és szimpatikus volt mind külsőleg, mind belsőleg megkérdeztem, hogy van-e valakije, akkor a válasz kivétel nélkül: Van barátom.


A lényeg: Hol találok olyan lányt, akivel kialakíthatok egy komoly kapcsolatot? Hol lehetne ilyen céllal ismerkedni?



2013. jan. 23. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Itt egy hely. Ha itt nem találsz, akkor majd kiötlök valami mást:

[link]

2013. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

A bulikat felejtsd el, valahogy ott még a normális emberek is megőrülnek.

Én voltam párszor, hogy kipróbáljam milyen a heringnek lenni és pocsék zenétől megsüketülni.

Ha egyetemre/fősulira jársz nézz körül szaktársaidnál vagy akikkel közösek az óráitok és szólítsd le őket valami ürüggyel, aztán már könnyebb lesz.


Amúgy jó olvasni ilyen kérdést, visszaadja a reményt hogy vannak még normális pasik. :)


(21/L)

2013. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is többre tartom magamat az alkalmi kapcsolatoknál és mégis ilyen emberek találnak meg. Persze mindegyiket elutasítom. Én se értem velem mi lehet a baj...


26L

2013. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én például ugyanolyan vagyok mint te, csak lányban:) nem állítom, hogy ugyanolyan, csak azt tudom, hogy életem nagy részében a fiúktól mindig nagyonjó visszajelzéseket kaptam a kinézetemre (bár nincs sok önbizalmam), és teljesen normális vagyok, nem vagyok k*urva, ennek ellenére mégsem talált még meg az "igazi"
2013. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a gond a bulikkal, hogy ott a gatlasos aranyos lanyok is bekattannak. En egy teljesen szolid lany vagyok, de ha sokat iszom akkor feloldodnak a gatlasaim, mint mindenki masnak. A lanyoknak elege van a bunko pasikbol, es elhatarozzak hogy ugy kihasznaljak oket mint ok a lanyokat. Egyebkent ha jol nezel ki es kedves is vagy akkor te megerdemelsz egy normalis lanyt, biztosan talalsz majd egyet :) 17/L
2013. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4-es én is olyan vagyok mint te :)

20/L

2013. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jó látni, hogy nem vagyok egyedül :) lány vagy te is?
2013. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha tőlem kérdezed (az előtted lévő) akkor igen :)
2013. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ez van, nem sikerül egy komoly kapcsolatot kialakítanom egy jó ideje, pedig már eléggé hiányzik :/ 17/F
2013. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is jöttem szaporítani a szerencsétlen szinglik táborát. :D Pedig ugyanúgy vagyok, mint te.


Én mondjuk nem adom fel, előbb-utóbb csak rám talál a szerelem. Addig meg várok. Csak azért nem fogok lejjebb adni az igényekből, mert most így nehezebb dolgom van. Szerintem te se érd be, egy mindenki által megdugható lánnyal, előbb-utóbb lesz komoly barátnőd is.


21L

2013. febr. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!