Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baszik ki velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baszik ki velem az összes csaj? Csak hülyítenek. Nincs egy normális sem? Meg majdnem mindig a bunkó paraszt kell nekik.

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya sem, állítólag jóképű vagyok.

Próbálok kedves lenni, szerény stb. Nem vagyok rossz ember szerintem, de nem fogom magam fényezni mert akkor nem lennék már szerény :D meg hát csajoknak miért csak mindig a bunkó parasztok kellenek általában?


2013. jan. 21. 03:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

a legnagyobb baj, hogy téged nem a csajok hülyítenek

valamiért úgy tűnik nálad ez a gyári beállítás

2013. jan. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Látom a trollkodás az megy, nem is ismersz de biztos én vagyok már a hibás.
2013. jan. 21. 03:52
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert nem csak a fingójukat kellene állandóan fugázni, hanem egy kis érzelmet is kellene belevinni az egész ismerkedésbe.
2013. jan. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
képzeld, nem dugom a csajokat orrba szájba, nem az én stílusom. Én inkább kapcsolatot keresek, de aztán csak leráznak.
2013. jan. 21. 03:56
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

A csajokat sem ismerjük, miért gondolnánk, hogy ők a hibásak? :D


Egyébként milyenek azok a "bunkó paasztok", akik a csajoknak kellenek? Komolyan kérdezem. Nálunk az értelmesebb csajok nem bunkókkal jöttek össze, az idióta csajok meg megérdemelték a sorsukat.


Hogy hülyítenek?

2013. jan. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Bocs, a parasztból kimaradt egy "r". (bár gondolom ezt mindenki észrevette :P)
2013. jan. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Én nem nézném le a csajokat a helyedben. Mi az, hogy majdnem mindig bunkó paraszt kell nekik? Ez olyan, mint mikor mint az autópályán mindenki hülye, mert szembe jön velem.
2013. jan. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Tétel:

hülye vagy


Bizonyítás: (indirekt módon)

1. tegyük fel, hogy nem vagy hülye, és kiba​szik veled az összes csaj

2. mivel ismerek legalább egy csajt, aki szintén nem ismer téged, nem ba​szhat ki veled

3. ezért hamis az 1. pontban leírt állítás, úgyhogy a feltételezés - ami szerint nem vagy hülye - nem lehet igaz

2013. jan. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%

Én nem basznék ki veled, érzékien ánuszon pattintanálak.


68F

2013. jan. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Egyik másik ember elég kedves itt mit ne mondjak., mindegy lényegtelen , ez itt megszokott.

Úgy értem, hogy kedves vagyok vele és mégis a "rosszfiút"

választja stb. Nem mondom akkor hogy bunkó mert még valaki magára veszi. Úgy hülyítenek, hogy elhitetik hogy érdeklem őket aztán meg mégsem.

2013. jan. 21. 04:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!