Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baszik ki velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baszik ki velem az összes csaj? Csak hülyítenek. Nincs egy normális sem? Meg majdnem mindig a bunkó paraszt kell nekik.

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya sem, állítólag jóképű vagyok.

Próbálok kedves lenni, szerény stb. Nem vagyok rossz ember szerintem, de nem fogom magam fényezni mert akkor nem lennék már szerény :D meg hát csajoknak miért csak mindig a bunkó parasztok kellenek általában?


2013. jan. 21. 03:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Attól hogy iszik, dohányzik, füvezik, és van pár hülye beszólása, még nem lesz bunkó paraszt senki. Ha nem bulizol, nem iszol, nem füvezel, ami mind szép és jó, de akkor mit csinálsz? olyan lányokkal beszélgetsz akik isznak, cigiznek, és a saját baráti körükben ismerkednek fiúkkal. Azok a fiúk is kedvesek, nem tudom mi ez a baromság hogy a nőknek bunkók kellenek. Én is olyanokkal lógok, méghozzá azért mert én is inni járok, és én is cigizek.(most ne azt képzeld el hogy minden nap leiszom magam a sárga földig, de szinte minden hétvégén sörözni megyünk, meg ilyenek.) Ettől a fiúk nem bunkók a lányok meg nem kur*vák. A maradék csaj és pasi sajnos nagy átlagban "nyomi" már bocsánat a kifejezésért, és az ember csak azért kedves velük, mert megsajnálja őket hogy nincs semmi életük. Azok a nők akik szerinte a pasiknak csak a kur*vák kellenek, ugyanolyanok akik szerint a nőknek csak a bunkó parasztok jönnek be. BAROMSÁG mind a kettő. Fogadjunk a szerencsétlen háttérben meghúzódó, megszólalni nem merő, nagymama pulcsijába iskolába járó, de egyébként is hülye csajok neked se jönnek be. Pedig hidd el nekem a legtöbb kedves, nem nagypofájú, szerény, és szűz.
2013. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#18: Alaptétel, hogy a barátzónából nincs kiút.
2013. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Mindenkiu így kezdi az ilyen kérdéseket: Jó képű vagyok... :DD

1. nem biztos, hogy az vagy

2. nagyon sok minden számít még. kisugárzás, kémia, belső.. stb

2013. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

milyen kérdéseket kezdenek mindig így?

az olyan kérdéseket, amiket azzal kezdenek, hogy jóképű az illető? mert ebben az esetben ezt is várjuk el

2013. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor kiegészítem. Az olyanokat, amelyekben rinyálnak, miért nincs barátnőm, miért nem kellek senkinek stb.. tehát az ilyeneket, mint ez is.
2013. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

na akkor sorban:

startled_witch : Nem hátsó szándékkal csinálom, én mindig ilyen vagyok.


- Barátzónából nincs kiút ezt már tapasztaltam, szóval nem jó megoldás. Évekig nem kerestem mindenáron, aztán mégsem.


-K*rvák nem érdekelnek.


- Nemsokára 25 leszek.


-Viorica: nem az baj hogy néha iszik, hanem hogy az utcán fetreng részegen stb, ezért nincs sok barátom, mert én nem járok el inni velük, nem leszek részeg, ha nem csinálom én is, hát lenéznek, ilyen emberekkel nem haverkodom. Ha már valami társasági dolog, inkább elmegyek pokerezni vagy ilyesmi. Például anno középiskolában is 3/4 iskola dohányzott a szünetben, sokan csak azért, mert a többi is, és ha te nem akkor már ki voltál rekesztve. Én viszont nem bírom füstöt, kis koromba anyámék nem törődtek velem, füstöltek folyamat kocsiba mindenhol. Alkoholt se bírom, már kicsitől is hányingerem van, szóval sörözni se fogok. Hallottam már olyat párszor nem szereti sört csak issza mert többiek is, ennek is sok az értelme.

2013. jan. 21. 17:06
 27/27 anonim ***** válasza:
semminek nincs értelme, kár párat kiragadni
2013. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!