Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4 hónapja szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja szakított velem a barátnőm, de sokszor még mindig úgy érzem szeretem. Búfelejtés?

Figyelt kérdés

Elakarom őt felejteni, de csak olyan lány van aki nem tetszik annyira igazán csak jóba vagyok vele. Bepróbálkozzak nála hogy segítsen felejteni? Talán önbizalmat adna.(?) Srácok gondolom ti is hasonló módon léptetek túl a nagy szerelmeteken. Vagy ismeretlen csajoknál próbálkoztatok? Persze az más téma.

17/f


2013. jan. 21. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
hidd e idővel jobb lesz,bár ez közhely, de így igaz, ha neked jobb akkor járj a másik csajjal, de felesleges mi lesz ha komoly kapcs lesz belőle?
2013. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát ezért gondolkodom rajta, régen bejöttem neki mint utólag rájöttem, nem hiszem hogy ő is komolyan gondolná ha mégis akkor tényleg gáz. Csak bepróbálkoznék.
2013. jan. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!