Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány % előnnyel indul az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány % előnnyel indul az a srác egy csajnál aki gazdagabb mint a másik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 14:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy sarkított a példa, mert hogy "mindkettő tökéletes férfiideál számára,". Most nyilván, ha két tök egyforma csávó van, és ha más alapján nem tud dönteni, akkor ez alapján fog. Olyan, mint hogy minden palinak csak a mellméret számít, mert ha van két egyforma csaj, és mind a kettő az ideál, akkor a nagyobb mellűt fogják választani...
2013. jan. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Most mindenki hősködik, hogy neki nem számít a pénz, bezzeg, ha kapnátok egy lehetőséget, hogy egy gazdag fiú pályázik rátok, rögtön beadnátok a derekatokat... :/

Majd, ha megtapasztaljátok a termédek pénzt, meglátjátok, hogy minden szavatok elszál, csajok... :(

2013. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Kedves 32. válaszoló! Ez egy általánosítás, és ezzel lenézed a lányokat. Én akkor 'adom be a derekam', ha valakivel végre jól érzem magam, őszinte, érdeklődik és vonz és megbízható. Nem írhatok mást, ha én ilyen vagyok. Akik ilyenek voltak eddig velem, azok pont nem a tehetősebbek közé tartoztak, de soha nem tudott érdekelni. Pedig el is mondták nekem, hogy nekik ez mennyire számít, sokszor azon rágódtak, hogy ők soha nem lesznek gazdagabbak. Még akkor is, ha szemmel láthatólag ez engem nem zavart.

Egyébként a kérdés nem úgy szólt, hogy elhiszik-e a fiúk, hogy nem indul több előnnyel a srác, ha gazdagabb.

2013. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kedves #33! Akkor elnézést, nem általánosítok. Viszont a tapasztalatok alapján nem tudok mást mondani, minthogy nem találkoztam még olyan lánnyal, akinek ne lett volna befolyásoló tényező a gazdagság. :(
2013. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!